Szukaj

Kinga Rusin na koncercie Taco Hemingwaya szalała jak nastolatka! Mamy zdjęcia i komentarz gwiazdy: „Powróciła nadzieja, że…” [WIDEO]

Kinga Rusin na koncercie Taco Hemingwaya

Kinga Rusin o koncercie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym. Matka Igi Lis uczestniczyła w muzycznym widowisku, a relację z wydarzenia udostępniła na Instagramie. Gwiazda pokazała zdjęcia, nagrania wideo i przekazała swoje osobiste przemyślenia. Dawno nie była tak zachwycona.

Za nami jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń ostatnich lat. W sobotę wieczorem, 28 września, na Stadionie Narodowym w Warszawie, Dawid PodsiadłoTaco Hemingway połączyli siły i zaśpiewali dla ponad 72 tysięcy widzów. Wśród publiczności pojawiło się mnóstwo gwiazd i znanych przyjaciół artystów, do grona których z pewnością zalicza się Kinga Rusin.

Kinga Rusin na koncercie Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym

Matka Igi Lis, dziewczyny Taco, aktywnie uczestniczyła w muzycznym widowisku, które z pewnością przejdzie do historii, jako jedno z najbardziej spektakularnych – bilety na koncert duetu Taco & Podsiadło wyprzedały się w ciągu niecałej doby!

Zobacz: Tak Iga Lis i Taco Hemingway ugościli Kingę Rusin w Londynie. Gwiazda nawet nie ukrywa swojego zakłopotania

View this post on Instagram

MATERIAŁY Z PGE ????❤️ . @ellepolska ❤️ #taco #hemingway #tacohemingway #quebo #quebonafide #rap #hiphop #que #polishrap #polishhiphop #quebo #music #idol #quebahombre #quebo #rap #hiphop #polishhiphop #polishrap #lfl #wesolaekipa #umowaodzielo #wosk #marmur #szprycer #younghems #cafebelga #eklektyka #ezoteryka #pgenarodowy

A post shared by 1,3K???? (@taconafide_fans_pl) on

Kiedy emocje nieco opadły, dziennikarka Dzień Dobry TVN opublikowała na Instagramie całą serię zdjęć i filmów z wydarzenia. Do obfitej wizualnej relacji dołączyła osobisty komentarz, w którym wyraziła swoje uznanie dla młodych artystów. Rusin opisała również, jak świetnie bawiła się na koncercie swojego przyszłego zięcia, i jak wspaniała atmosfera panowała wśród obecnych na miejscu fanów:

Nie wiem kiedy ostatnio doświadczyłam tyle pozytywnej energii, tylu wzruszeń, nie wspominając o doznaniach artystycznych, bo te były na kosmicznym poziomie. Dookoła piękni, uśmiechnięci, pozytywni, trzeźwi ludzie w każdym wieku, znający wszystkie teksty piosenek Dawida @dylanwishop i Filipa @tacohemingway na pamięć. Atmosfera przyjaźni i szacunku, której najlepszy przykład dali artyści na scenie. Można? Przez prawie cztery godziny tego niezwykłego spektaklu, który tworzyły muzyka, słowa i dziesiątki tysięcy fanów, powróciła nadzieja, że może być u nas jeszcze normalnie.

Zobacz: Taco Hemingway o rodzicach, siostrze i związku z Igą Lis. Wyznał, jak bardzo go zmieniła. Tak szczery jeszcze nie był

Kinga Rusin chyli czoła przed Taco Hemingwayem. Jak się bawiła?

Kinga Rusin na koncercie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło brała aktywny udział. Gwiazda bawiła się na płycie, bezpośrednio przed sceną, co zrobiło na niej jeszcze większe wrażenie, niż gdyby oglądała show ze strefy dla VIP-ów:

Chylę czoła przed chłopakami jeżeli chodzi o ich twórczości, ale równie wielki szacunek mam do tego jakie przesłanie nam wszystkim dają. I w imieniu mnóstwa ludzi, którzy tam byli, ale przede wszystkim tych, którzy nie dali rady się tam dostać proszę o więcej! Ps. Z płyty stadionu jest zupełnie inna perspektywa niż z loży VIP.

Podczas koncertu Kinga Rusin miała okazję zobaczyć, jak Taco Hemingway wyznał miłość jej córce. Umęczony koncertem raper, żegnając się z publicznością, powiedział:

Igi, kochanie, gdziekolwiek jesteś – ledwie żyję, zaraz będę! – wypalił cały w emocjach Taco.

Jak koncert Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym wyglądał z perspektywy Kingi Rusin? Zobaczcie jej relację, która zrobiła spore wrażenie na internautach obserwujących jej profil na Instagramie. W komentarzach możemy przeczytać wiele słów uznania.

Zobacz: Tomasz Lis polubił Taco Hemingwaya. Iga Lis musi być dumna ze swojego ojca po tym, co zrobił

View this post on Instagram

Nie wiem kiedy ostatnio doświadczyłam tyle pozytywnej energii, tylu wzruszeń, nie wspominając o doznaniach artystycznych, bo te były na kosmicznym poziomie????. Dookoła piękni, uśmiechnięci, pozytywni, trzeźwi ludzie w każdym wieku, znający wszystkie teksty piosenek Dawida @dylanwishop i Filipa @tacohemingway na pamięć. Atmosfera przyjaźni i szacunku, której najlepszy przykład dali artyści na scenie. Można? Przez prawie cztery godziny tego niezwykłego spektaklu, który tworzyły muzyka, słowa i dziesiątki tysięcy fanów, powróciła nadzieja, że może być u nas jeszcze normalnie????????. Chylę czoła przed chłopakami jeżeli chodzi o ich twórczości, ale równie wielki szacunek mam do tego jakie przesłanie nam wszystkim dają. I w imieniu mnóstwa ludzi, którzy tam byli, ale przede wszystkim tych, którzy nie dali rady się tam dostać proszę o więcej! Ps. Z płyty stadionu jest zupełnie inna perspektywa niż z loży VIP????.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on


Kinga Rusin na koncercie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym

Kinga Rusin na koncercie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym

Kinga Rusin na koncercie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym

Kinga Rusin na koncercie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym

Kinga Rusin na koncercie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym

Kinga Rusin na koncercie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×