Szukaj

Kinga Rusin uraziła Natalię Kukulską swoimi słowami o Annie Jantar? Piosenkarka postanowiła rozprawić się raz na zawsze

Kinga Rusin i Piotr Kraśko byli gospodarzami weekendowego wydania Dzień Dobry TVN. Wśród gości, którzy w tym czasie pojawili się w studiu, była m.in. Natalia Kukulska. Podczas programu doszło do drobnej wpadki prowadzącej wydanie. Jak całą sytuację skomentowała piosenkarka?
Natalia Kukulska, Kinga Rusin

Nie od dziś wiadomo, że programy śniadaniowe emitowane są na żywo – jedynie poza pojedynczymi reportażami, które mają na celu zapowiedzieć temat rozmowy w studiu. Jedno drobne przejęzyczenie na wizji powoduje, że wpadka błyskawicznie urasta do rangi skandalu. W weekend przekonała się o tym zawsze profesjonalnie przygotowana do swojej pracy Kinga Rusin.

Dziennikarka wraz z Piotrem Kraśko w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN gościli Natalię Kukulską. Piosenkarka w programie pojawiła się w celu promocji koncertu Życia mała garść, który jest hołdem dla zmarłych rodziców artystki, wybitnych artystów – Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Kinga, chcąc nawiązać do tego wydarzenia, postanowiła zapytać gwiazdę o tragiczną śmierć jej matki z 1980 roku:

Pojechałaś po raz pierwszy od 39 lat na miejsce katastrofy do Lasu Kabackiego… – zaczęła Rusin.

Natalia niemal natychmiast weszła jej w słowo, prostując pytanie:

Sprostuję, że nie do Lasu Kabackiego, tylko niedaleko Okęcia, w inne miejsce. To inna katastrofa się tam wydarzyła.

Natalia Kukulska staje w obronie Kingi Rusin

Czujni widzowie programu wiadomość tę wyłapali niemal natychmiast. W internecie rozpętała się prawdziwa burza. Doszło do tego, że w obronie Kingi stanęła sama zainteresowana. Kukulska na swoim Instagramie przyznała, że także dziennikarze mogą się pomylić:

Podczas rozmowy, prowadząca program Kinga @kingarusin zadała mi pytanie dotyczące miejsca katastrofy, w której zginęła moja mama, a które po wielu latach postanowiłam zobaczyć… powiedziała o Lesie Kabackim. Owszem, pomyliła miejsca. Wiele osób myli. Dziennikarze w ferworze dysponowania wieloma informacjami również mogą się pomylić. Sprostowałam dla porządku. Nie mam jej tego za złe.

Artystka przyznała także, że Rusin jest profesjonalistką, a wytykanie wpadki niczemu nie służy:

Kinga jest profesjonalistką i wrażliwym człowiekiem, a wytykanie takiej, jak to nazywają media „wpadki” jest niepotrzebną zachętą do szerzenia hejtu w internecie. A z tym powinniśmy walczyć. Serdeczności.

Natalia po raz kolejny pokazała niebywałą klasę i okazała ogromny szacunek dla ludzi, z którymi współpracuje. Piękne słowa powinny zamknąć dyskusję raz na zawsze.

View this post on Instagram

W ostatnią sobotę odwiedziłam wraz z Kubą Badachem i Adamem Sztabą studio @dziendobrytvn. Pretekstem naszej rozmowy był koncert poświęcony moim rodzicom pt” Życia mała garść”, który odbędzie się 26 maja w Dzień Matki na warszawskim Torwarze. Podczas rozmowy, prowadząca program Kinga @kingarusin zadała mi pytanie dotyczące miejsca katastrofy, w której zginęła moja mama, a które po wielu latach postanowiłam zobaczyć… powiedziała o Lesie Kabackim. Owszem, pomyliła miejsca. Wiele osób myli. Dziennikarze w ferworze dysponowania wieloma informacjami również mogą się pomylić. Sprostowałam dla porządku. Nie mam jej tego za złe. Kinga jest profesjonalistką i wrażliwym człowiekiem a wytykanie takiej, jak to nazywają media „wpadki” jest niepotrzebną zachętą do szerzenia hejtu w internecie. A z tym powinnismy walczyć. Serdeczności

A post shared by Natalia Kukulska (@natalia.kukulska) on

Zobacz: Kinga Rusin pochwaliła się nowym ciuszkiem! O takim płaszczu marzą wszystkie stylowe kobiety!

Zobacz: Kinga Rusin wyleciała na majówkę i już szaleje ze stylizacjami! Jej najnowszy komplet pokocha każda kobieta z klasą!

Zobacz: Natalia Kukulska wyprawiła córce luksusowe urodziny w Londynie! Gwiazda pokazała mnóstwo zdjęć


Natalia Kukulska pod studiem Dzień Dobry TVN

Natalia Kukulska pod studiem Dzień Dobry TVN

Natalia Kukulska i Adam Sztaba pod studiem Dzień Dobry TVN

Natalia Kukulska i Adam Sztaba pod studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin pod studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin pod studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin pod studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin pod studiem Dzień Dobry TVN

Modna Kinga Rusin na majówce

Modna Kinga Rusin na majówce

Natalia Kukulska - pokaz kolekcji MMC 2019

Natalia Kukulska - pokaz kolekcji MMC 2019

Natalia Kukulska - kolacja z Anitą Lipnicką i Markiem Grayem

Natalia Kukulska - kolacja z Anitą Lipnicką i Markiem Grayem

Czy lubisz Kingę Rusin?

×