Szukaj

Kinga Rusin w bikini na plaży ze świnkami. Zdradziła sekret idealnej sylwetki – jest mu wierna od 6 lat

Kinga Rusin ze świnkami

Kinga Rusin ze świnkami

Kinga Rusin pochwaliła się kolejnymi zdjęciami z wakacji. Pozuje w bikini na plaży w towarzystwie świnek. Przy okazji zdradziła kolejny sposób na utrzymanie świetnej figury.

Kinga Rusin udała się na zasłużone wakacje. W pięknych okolicznościach świętuje dziesiątą rocznicę związku z Markiem Kujawą. Dziennikarka opublikowała już kilka zdjęć z wypoczynku, a na każdym prezentuje inną kreację. Jednak każda z tych stylizacji jest dobrana w ten sposób, aby  podkreślać jej idealną sylwetkę, na którą pracowała od lat. W niedzielny wieczór pokazała kilka ujęć w bikini i zdradziła jeden z sekretów świetnej figury.

Kinga Rusin zdjęcia w bikini

Rusin zrezygnowała z prowadzenia Dzień Dobry TVN i skupiła się na swojej firmie, dzięki której taką decyzję mogła podjąć bez obawy o domowe finanse. Opublikowała oficjalne oświadczenie. Podkreślała w nim m.in., że chociaż odchodzi ze śniadaniówki, nie jest wykluczone, że wkrótce znów się pojawi w telewizji:

Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty – robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam.

Obecnie relaksuje się w ciepłym miejscu. Jak zawsze zachwyca stylizacjami, a my podziwiamy jej idealną figurę. W niedzielę pokazała zdjęcia w bikini. Pretekstem był Międzynarodowy Dzień Zwierząt, a ona pozuje ze świnkami. Przy okazji zdradziła w poście, jaki jest kolejny sekret jej szczupłej sylwetki. Obok treningów i zdrowego trybu życia, okazuje się, że Rusin już od 6 lat nie je mięsa, co wpływa na nią bardzo korzystnie.

Dziś Międzynarodowy Dzień Zwierząt. Mija właśnie 6 lat odkąd nie jem mięsa. Dobrze mi z tym – i psychicznie i fizycznie. #govegetarian – napisała.

Post spotkał się z pozytywnym odbiorem internautów. Nie tylko podziwiają urok fotografii, ale także figurę i decyzję dziennikarki.


Kinga Rusin w bikini

Kinga Rusin w bikini

Kinga Rusin w bikini

Kinga Rusin w bikini

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×