Szukaj

Chudziutka jak igła Kinga Rusin w lokalu wyborczym. Wygląda świetnie, ale uwagę przykuwa jeden komentarz. To dobry znak

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Wybory prezydenckie już dzisiaj. Gwiazdy tłumnie ruszyły do lokalów wyborczych. Dobry przykład Polakom postanowiła dać również dziennikarka Kinga Rusin. Jak wyglądała? Co piszą jej fani na temat frekwencji?

Wybory prezydenckie od samego początku wzbudzały wiele kontrowersji. Wszystko ze względu na pandemię koronawirusa, która uniemożliwiła przeprowadzenie ich w pierwotnym terminie, czyli 10 maja. Ze względu na kwarantannę głosowanie zostało przesunięte o ponad miesiąc. Również pierwszy raz w historii mamy możliwość głosowania korespondencyjnego.

Swojego prezydenta możemy wybrać spośród 11 kandydatów. Podczas tych wyborów polskie gwiazdy mocno włączy się w zbudowanie frekwencji. Wykorzystując swoją popularność i niezaprzeczalny autorytet, jakim są dla swoich fanów, tłumnie przekonywały do udziału w wyborach. Swój apel kierowały zwłaszcza do młodych ludzi, wśród których frekwencja zazwyczaj jest najniższa.

Kinga Rusin zagłosowała w wyborach: wyglądała zjawiskowo

Jedną z gwiazd, które już odwiedziły lokal wyborczy, jest dziennikarka Kinga Rusin. Gwiazda TVN jest ulubienicą widzów, a dając dobry przykład, na pewno przekonała wiele osób, aby dla dobra ogółu poszły dzisiaj oddać swój głos. Nie sposób nie zwrócić uwagi na stylizację prezenterki. Kinga wybrała na dzisiejszy upalny dzień koszulową sukienkę długości maxi, która wiązaniem w pasie idealnie podkreśla jej niezwykle smukłą talię. Postawiła również na dodatki – niewielką torebkę od Louis Vuitton, klapki na płaskiej podeszwie, oraz okulary przeciwsłoneczne. Trzeba przyznać, że nawet w codziennej niezobowiązującej stylizacji dziennikarka wygląda zjawiskowo.

Przywilej. Obowiązek. Zaszczyt! Wybieram Polskę o jakiej marzę -napisała pod zdjęciem

Pod postem Kingi pojawił się komentarz internautki, która wspomina o bardzo wysokiej frekwencji i o tym, że stała w kolejce. Wpis internautki możecie zobaczyć w naszej galerii. Nie jest to jedyny taki głos w sieci. Okazuje się, że wszystkie działania profrekwencyjne przyniosły wymierne efekty.

Wybory prezydenckie 2020: jak przebiegają?

W sieci pojawiła się cała masa działań, które miały na celu zachęcić Polaków do głosowania. Gwiazdy często mówiły o tym na swoim instastories i występowały w specjalnych spotach dotyczących frekwencji. Szef Państwowej Komisji Wyborczej Sylwester Marciniak w wypowiedzi dla TVP, powiedział, że aktualnie notuje się jedną z najwyższych frekwencji od lat.

 Od 2015 roku mamy tendencję zwyżkową . W normalnych czasach byłaby rekordowa – skomentował Marciniak

Głosowanie odbywa się oczywiście w reżimie sanitarnym. Wszyscy wyborcy, jak i osoby zasiadające w komisjach wyborczych zobowiązane są do zasłonięcia ust i nosa, oraz dezynfekcji rąk. Prosi się również o to, aby każdy zabrał własny długopis, oraz rękawiczki jednorazowe.

W lokalach będą długopisy, które zostaną zdezynfekowane, ale zawsze bezpieczniej jest mieć swój. Będą też płyny do dezynfekcji przy wejściu – mówiła Magdalena Pietrzak Szefowa Krajowego Biura Wyborczego w rozmowie z Polsat News.

 

 


Kinga Rusin wybory prezydenckie 2020

Kinga Rusin wybory prezydenckie 2020

Komentarz do postu Kingi Rusin

Komentarz do postu Kingi Rusin

Kinga Rusin wybory prezydenckie 2020

Kinga Rusin wybory prezydenckie 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×