Kinga Rusin relacjonuje randkę z partnerem. Specjalnie dla niego wbiła się w najlepszą kreację. „Zrobił mi chyba ze 100 zdjęć”. Oto najlepsze z nich

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin miała udany weekend. Jej partner zaprosił ją na niezwykłą randkę. Dumna dziennikarka opisała wszystko w internecie. 

Kinga Rusin pierwsze kroki w zawodowej karierze stawiała w Telewizji Polskiej, skąd przeszła do TVN. Przez dłuższy czas pozostawała współprowadzącą poranne pasmo programowe, Dzień Dobry TVNz którym pożegnała się przed trzema laty. Później tłumaczyła, że chciała się skupić na innych działaniach, w tym prowadzeniu firmy kosmetycznej.

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? – wytłumaczyła.

Od tego czasu realizuje swoje marzenia biznesowe, a przy tym sporo podróżuje po świecie, w czym towarzyszy jej partner – Marek Kujawa. Para aktualnie przebywa w Kostaryce, gdzie mieszkała już w czasie pandemii COVID-19.

Kinga Rusin pochwaliła się randką z partnerem

W weekend Kinga pochwaliła się randką o zachodzie słońca. Zaprosił ją na nią Marek, by świętować ich work life balance. Specjalnie na tę okazję gwiazda TVN wybrała wzorzystą suknię z głębokim dekoltem, zakupioną podczas ostatniej wycieczki do Azji Południowej. Partner dziennikarki był pod takim wrażeniem kreacji, że zrobił jej masę zdjęć.

Moje jedwabne „zdobycze” z naszej ostatniej wyprawy do Indii idealnie sprawdzają się w kostarykańskich warunkach. Zakładam tu te sukienki na specjalne okazje. Takie jak np. wczorajsza romantyczna kolacja o zachodzie słońca, na którą Marek zaprosił mnie, aby świętować nasz work-life balance i kolejne fale „złapane” na line up’ie (miejsce załamywania się fal daleko od brzegu). Kreacja najwyraźniej wywarła na nim wrażenie, bo zrobił mi chyba ze 100 zdjęć… Ps. W galerii kilka fotek i filmik z jednym z najpiękniejszych, moim zdaniem, zachodów słońca na świecie, na kostarykańskim Pacyfiku – rozpisała się Kinga w opisie albumu, udostępnionego na Instagramie.

Jak podoba się wam najnowsza kreacja Kingi Rusin?


Kinga Rusin na randce

Kinga Rusin na randce

Kinga Rusin na randce

Kinga Rusin na randce

Kinga Rusin na randce

Kinga Rusin na randce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×