47-letnia Kinga Rusin z wielką pompą zakończyła indonezyjskie wakacje! Gwiazda pokazała swoje śliczne nagie pośladki!

Gabi Drzewiecka jak Kinga Rusin

Gabi Drzewiecka jak Kinga Rusin

Kinga Rusin pokazała nagie pośladki w Indonezji

Kinga Rusin od miesiąca bawiła się na swoich wakacjach życia w Indonezji. Gwiazda TVN wybrała się na koniec świata w towarzystwie swojego ukochanego Marka Kujawy, z którym przemierzyła najpiękniejsze zakątki tej boskiej krainy. Dzięki soczystym relacjom na portalach społecznościowych, wiemy gdzie była i co widziała Kinga. Zatem Instagram dziennikarki zamienił się ostatnio w przewodnik turystyczny po Indonezji, który z całą pewnością może być inspiracją dla wielu internautów planujących swoje kolejne wakacje.

Kinga Rusin już niebawem pojawi się w nowej odsłonie porannego pasma Dzień dobry TVN, zanim jednak będziemy mogli podziwiać jej piękne kreacje, perfekcyjny makijaż i nienaganna fryzurę, na koniec wakacji Kinga zafundowała nam prawdziwą letnią delicję.

Na ostatnim wakacyjnym zdjęciu, prezenterka w romantycznym uniesieniu spaceruje brzegiem oceanu, owiana wiatrem odsłoniła swoje piękne pośladki! Ten niezwykły widok z całą pewnością na długo zapadnie w pamięci widzom TVN.

Kinga Rusin ma na sobie zwiewną białą długa tunikę, która zmysłowo odsłoniła niebieskie majtki prezenterki. Taki widok to rzadkość! Brawo dla fotografa, którym z pewnością był Marek Kujawa. Mistrz uchwycił chwilę w obiektywie w takich nieziemskich okolicznościach przyrody!

Sami zobaczcie jaki specjał!

Zmysłowa Kinga Rusin w szałowym bikini bez makijażu i fryzjera czaruje swojego ukochanego w Indonezji!! Wygląda jak siostra swojej córki Igi!

 

47-letnia rozmarzona Kinga Rusin pod osłoną nocy popija winko w bajkowej Indonezji! Jest bez makijażu i w skromnym uczesaniu!

Zakochana Pola Lis wtulona w swojego ukochanego. Córka Kingi Rusin pokazała bardzo romantyczne zdjęcie

 


Kinga Rusin i jej pośladki

Kinga Rusin i jej pośladki

Romantyczna Kinga Rusin w Indonezji

Romantyczna Kinga Rusin w Indonezji

Kinga Rusin bez makijażu w Indonezji

Kinga Rusin bez makijażu w Indonezji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×