Szukaj

Kinga Rusin chciała popełnić samobójstwo! Wypłynęły na jaw szokujące fakty z życia gwiazdy TVN-u

Kinga Rusin, która obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVN-u, zdradziła zaskakujące informacje dotyczące jej prywatnego życia. Okazuje się, że dziennikarka chciała się zabić, o czym napisała w wydanej w 2010 roku książce Co z tym życiem?.
Kinga Rusin myśli samobójcze

Kinga Rusin niewątpliwie jest niekwestionowaną kobietą sukcesu. Dziennikarka w swoim zawodzie wzbiła się na sam szczyt, jest gwiazdą TVN-u, bizneswoman, ikoną stylu, wychowała dwie zdolne i piękne córki, a do tego wszystkiego sama ułożyła sobie szczęśliwe życie osobiste z Markiem Kujawą. Być może dlatego informacje, które ostatnio ujrzały światło dzienne są wielce szokujące.

Okazuje się, że prezenterka Dzień Dobry TVN w swoim życiu przeszła przez piekło. Jej trauma była ogromna, doprowadzając ją do myśli samobójczych. Te zaskakujące fakty przeczytamy w książce Co z tym życiem?, którą Kinga Rusin napisała wraz z Małgorzatą Ohme. Gwiazda bez ogródek opowiedziała o swoich sekretach, wyjawiając wielki życiowy dramat, przez który chciała się zabić.

Rusin zdradziła bowiem, że przed laty cierpiała na depresję, której skutki odczuwała przez wiele lat. Słowa Kingi są przerażające:

Nigdy tego wcześniej nie mówiłam, ale wydaje mi się, że po urodzeniu starszej córki – miałam wtedy dwadzieścia pięć lat, przeszłam prawdziwą depresję poporodową. Amerykanie nazywają to, jakże romantycznie i subtelnie, baby blues… A ja miałam taki blues, że stojąc na balkonie, na dwudziestym pierwszym piętrze wieżowca, w którym wtedy mieszkałam, zastanawiałam się, czy nie skoczyć… – wyznała Rusin.

Na szczęście problem psychiczny Kingi z czasem minął. Młoda mama zapomniała o myślach samobójczych i zajęła się macierzyństwem:

Początkowy optymizm uleciał równie szybko, jak szybko w moich piersiach pojawił się pokarm. Karmiłam bez przerwy, zapominając, że sama też powinnam coś zjeść. Przekarmione dziecko nie przestawało płakać, na chwilę uspokajało się przy piersi, a potem płakało znowu, bo z przejedzenia bolał je brzuszek i tak było na okrągło –  wyznała Kinga

Książka Co z tym życiem? w 2010 roku osiągnęła status bestsellera.

Zobacz: Kinga Rusin uraziła Natalię Kukulską swoimi słowami o Annie Jantar? Piosenkarka postanowiła rozprawić się raz na zawsze

Zobacz: Kinga Rusin pochwaliła się nowym ciuszkiem! O takim płaszczu marzą wszystkie stylowe kobiety!

Zobacz: Kinga Rusin wyleciała na majówkę i już szaleje ze stylizacjami! Jej najnowszy komplet pokocha każda kobieta z klasą!


Kinga Rusin pod studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin pod studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin - Majówka 2019

Kinga Rusin - Majówka 2019

Modna Kinga Rusin na majówce

Modna Kinga Rusin na majówce

Kinga Rusin - DDTVN

Kinga Rusin - DDTVN

Kinga Rusin pod studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin pod studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w Afryce obcuje z dzikimi zwierzętami

Kinga Rusin w Afryce obcuje z dzikimi zwierzętami

Kinga Rusin przed studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin przed studiem Dzień Dobry TVN

Czy lubisz Kingę Rusin?

×