Kinga Rusin mieszka jak światowa gwiazda! Jej stylowy apartament robi wrażenie

Kinga Rusin dom jak mieszka

Kinga Rusin dom jak mieszka

Jak mieszka Kinga Rusin? Gwiazda opublikowała na Instagramie sporo zdjęć ze swoich luksusowych wnętrz. Zobacz, jak wygląda apartament gwiazdy. Jest w nim mnóstwo książek, stylowych dodatków, ale największe wrażenie zrobiła na nas luksusowa łazienka z dziennikarką w samym szlafroku!

Kinga Rusin publikuje zdjęcia, które robi sobie w domowym zaciszu. Podobnie jak jej córki, Iga i Pola, gwiazda lubi pokazywać światu, jak spędza czas w rodzinnym domu pod Warszawą. Dzięki regularnym postom publikowanym w sieci możemy łatwo wywnioskować, w jakich warunkach żyje gwiazda.

Zobacz: Madzia z “Big Brothera” pokazała swoją willę w Londynie! Będziecie w szoku, że tak może mieszkać 32-latka!

Jak mieszka Kinga Rusin?

Mieszkanie Rusin jest utrzymane w bieli, czerni i szarościach. Jasne, przestronne wnętrza prezentują się niezwykle elegancko. Dziennikarka postawiła na prostotę i nowoczesny design. Mocnym akcentem są dodatki, czyli drogi kryształowy żyrandol oraz elegancki kominek w salonie.

Dziennikarka dużo czyta i gromadzi kolejne tomy książek. W niemal każdym kącie jej mieszkania możemy dostrzec ich imponujące stosy. Szczególną uwagę przykuwa kominek w salonie, który jest utrzymany w klasycystycznym stylu, oczywiście zajmuje on centralne miejsce w luksusowym pokoju. Na kominku, jak w starym filmie, stoją rodzinne fotografie w ramkach, a nad nim wisi ogromny telewizor. Widzimy także elegancki czarny parkiet z klepek, kontrastujący ze śnieżnobiałymi ścianami.

Zobacz: Dorota Szelągowska pokazała kuchnię po remoncie! Niewiele brakowało, a wyszedłby “elegancki grobowiec”

Jak już wspomnieliśmy bardzo ważnym elementem w mieszkaniu dziennikarki są książki, ale nie tylko. Po obu stronach kominka możemy zobaczyć półki, uginające się pod ciężarem albumów i ogromnych tomów w kolorowych okładkach. Książki, które się na nich nie zmieściły, zostały ułożone na stoliku kawowym oraz na podłodze.

Kinga Rusin – mieszkanie (fot. Instagram)

Kinga Rusin – mieszkanie (fot. Instagram)

Kinga Rusin ozdobą swojej łazienki

Bardzo ciekawym elementem apartamentu gwiazdy TVN-u jest oczywiście łazienka, którą Rusin urządziła równie stylowo – tak samo, jak pozostałe wnętrza. Na ścianach i podłodze są kamienne beżowo-brązowe błyszczące płytki. Do tego nowoczesna biała toaletka i wielkie lustra. Całości dopełniają lampki z prostymi białymi abażurami, ozdobne puzderka, flakoniki perfum i drobne bibeloty. Łazienka godna prawdziwej księżniczki, która widzimy w jej punkcie centralnym, w seksownym czerwonym szlafroku!

Podoba wam się mieszkanie Kingi Rusin? Nam bardzo!

Zobacz: Julia Wieniawa pochwaliła się garderobą! Luksus prawie jak u Kylie Jenner


Luksusowe mieszkanko Kingi Rusin

Luksusowe mieszkanko Kingi Rusin

Kinga Rusin – mieszkanie (fot. Instagram)

Kinga Rusin – mieszkanie (fot. Instagram)

Luksusowe mieszkanko Kingi Rusin

Luksusowe mieszkanko Kingi Rusin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×