Kinga Rusin ma nosa do trendów. W H&M upolowała stylowy komplet w przystępnej cenie

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin po raz kolejny udowadnia, że można stworzyć bardzo modny zestaw i nawet w ubraniach z sieciówki wyglądać jak prawdziwa gwiazda. 

Kinga Rusin już nie raz była okrzyknięta ikoną stylu. Prezenterka zdecydowanie wie, co się nosi, a każda jej stylizacja jest trafiona w punkt. Nie ma wątpliwości, że jest jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Stała się inspiracją dla wielu kobiet dzięki temu, że z powodzeniem potrafi połączyć ubrania z największych domów mody z tymi z popularnych sieciówek. Swoimi strojami udowadnia, że nawet z ubrań dostępnych w galeriach handlowych można stworzyć niepowtarzalną kreację, a przy tym nie musimy tracić fortuny.

Prezenterka regularnie pojawia się na ekranach telewizorów w programie Dzień dobry TVN i to stylizacje, w których prezentuje się w programie, należą do tych najszerzej komentowanych. Jeżeli okazuje się, któryś ciuch pochodzi z sieciówki, to można mieć pewność, że za chwilę zniknie on ze sklepowych magazynów. Fanki gwiazdy w tym temacie są niezwykle czujne.

Kinga Rusin w komplecie z H&M

W telewizji śniadaniowej najczęściej możemy oglądać Kingę w zwiewnych sukienkach. W jednym z ostatnich odcinków programu postawiła na totallook z H&M. Gwiazda wybrała białą, plisowaną spódnicę z błękitnym printem, którą zestawiła z bluzką o identycznym wzorze.

Spódnica do połowy łydki z krepowanej tkaniny ma wysoki stan i niewykończony brzeg u dołu. Na stronie sieciówki trzeba za nią zapłacić 229,99 zł. Kinga postanowiła połączyć ją ze zwiewną bluzką o identycznym princie, za którą trzeba zapłacić 139,99 zł. To zestawienie posiada wiele pożądanych w tym sezonie detali.

Plisowane spódnice, po kilku latach znowu wracają do łask. Bluzki z bufiastymi rękawami są natomiast absolutnym must have tej wiosny. W sklepie internetowym zostało już niewiele sztuk, dlatego radzimy się pośpieszyć jeżeli planujecie uzupełnić swoją garderobę.


Kinga Rusin w komplecie z H&M

Kinga Rusin w komplecie z H&M

Spódnica H&M

Spódnica H&M

Bluzka H&M

Bluzka H&M

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×