Kinga Rusin jest w niebezpieczeństwie? Władze TVN-u są bardzo zaniepokojone

Kinga Rusin TVN

Kinga Rusin TVN

Władze TVN martwią się o Kingę Rusin

Fani Kingi Rusin, którzy śledzą jej poczynania w social mediach i oglądają wywiady z dziennikarką doskonale wiedzą, że gwiazda jest wielką fanką sportów wyczynowych i nie do końca bezpiecznych. Jeździ konno i skacze przez przeszkody, a niedawno na nartach zdarła sobie pół twarzy przez nieudany manewr. To wszystko spędza sen z oczu dyrektora TVN-u, Edwarda Miszczaka, który poważnie obawia się o zdrowie i życie swojej ulubionej gwiazdy.

Kinga dużo jeździ po świecie, uwielbia podróżować. W zeszłym roku udała się z ukochanym Markiem Kujawą w podróż na drugi koniec świata, później wyjechała do Wenecji, razem z uczestnikami Agent – Gwiazdy zwiedziła Bali i Hong Kong, a jeśli wierzyć plotkom dotyczącym kolejnego sezonu show, już niedługo wyjedzie do Nowej Zelandii. I nikomu to nie przeszkadza, pod warunkiem, że Rusin zachowuje zdrowy rozsądek i nie naraża się na niebezpieczeństwo.

Gdy upadła na stoku, uszkodziła bark, zerwała dwa ścięgna i okropnie pokiereszowała połowę twarzy, co w pracy dziennikarki telewizyjnej nie jest specjalnie atrakcyjne i pożądane. Charakteryzatorkom udało się ją całkiem nieźle połatać, ale szefowi stacji puściły nerwy:

Zna Kingę od lat i ceni jej profesjonalizm, dlatego poprosił, by zrezygnowała z ekstremalnych sportów, żeby siebie nie narażała – ujawnia  Na żywo.

Myślicie, że Kinga Rusin nieco się uspokoi i przestanie stresować swoje szefostwo? 😉

Instagram bezlitosny dla Kingi Rusin! Skasował jej erotyczne zdjęcia z wakacji! Mamy oryginały

Zdjęcia Kingi Rusin w obcisłym body wstrząsnęły Instagramem! Sylwetkę ma piękną, ale tym razem to nie ona była w centrum uwagi

To było nawet ponad siły Kingi Rusin. Bardzo nieprzyjemna sytuacja na pogrzebie


Kinga Rusin zdjęcie z wakacji

Kinga Rusin zdjęcie z wakacji

Kinga Rusin zdjęcie z wakacji

Kinga Rusin zdjęcie z wakacji

Kinga Rusin nago i bez makijażu zażywa kąpieli w Indonezji

Kinga Rusin nago i bez makijażu zażywa kąpieli w Indonezji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×