Wirtualna Polska

Kinga Rusin i Marek Kujawa w pierwszym wspólnym wywiadzie. Miłość i wspólny interes to ich przepis na sukces

Kinga Rusin i Marek Kujawa w pierwszym wspólnym wywiadzie. Miłość i wspólny interes to ich przepis na sukces

Kinga Rusin - dostała drogi prezent od Marka Kujawy

Kinga Rusin i Marek Kujawa od dziewięciu lat są parą i prowadzą wspólny interes. Nie ma między nimi spięć i kłótni, a wspólne życie zawodowe i prywatne to sekret ich szczęścia!

Wirtualna Polska

Kinga Rusin i Marek Kujawa są razem od dziewięciu lat, a ich wspólne życie z roku na rok okazuje się tylko miłosną sielanką. Zwykle unikali rozgłosu i niechętnie pozowali razem do zdjęć. Dopiero teraz zakochani zdecydowali się na wspólny wywiad! W magazynie Party opowiedzieli między innymi o wspólnym biznesie i tym, co w sobie cenią. A trzeba przyznać, że miłość i wspólne prowadzenie interesów rzadko idą w parze. Im się to udało!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Kinga Rusin planuje trzecie dziecko z ukochanym Markiem Kujawą? Dziennikarka nie ma już nic do ukrycia!

Są w niej trzy Kingi, które się uzupełniają i tworzą niesamowitą kombinację. (…) Kochająca życie pasjonatka, ścigająca się ze mną na nartach na trasie slalomu giganta czy skacząca na falach na kajcie – mówi o ukochanej Marek Kujawa.

Kinga nie pozostała dłużna, też wychwala ukochanego:

To człowiek wszechstronny. Zdolny biznesmen, sprytny prawnik, świetny marketingowiec, sypiący codziennie pomysłami. (…) Ma wspaniały charakter, bo zawsze we wszystkim, nawet w trudnej sytuacji jest w stanie znaleźć jakieś pozytywy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ich biznes to marka z naturalnymi kosmetykami premium Pat&Rub. Z danych za 2018 rok wynika, że produkty osiągnęły 28 milionów złotych ze sprzedaży. To zawrotna kwota, o której większość z nas nawet nie śni! Dziennikarka zdradza, że to dzięki Polkom, które coraz częściej sięgają po sprawdzone i bezpieczne produkty do pielęgnacji.

Zobacz: Kinga Rusin i Marek Kujawa na najbardziej romantycznym zdjęciu z Balu TVN 2019. Anna Kalczyńska uchwyciła ich w najlepszym momencie

Tu pojawia się tylko jedno pytanie. Co się stanie, jeśli drogi Kingi i Marka się rozejdą? W obecnej chwili to mało możliwe. Miłość czuć na kilometr! W biznesie pod uwagę trzeba brać jednak każdą ewentualność:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jesteśmy już dość doświadczonymi ludźmi i wiemy, że różne rzeczy mogą się w życiu zdarzyć. Dlatego, na wszelki wypadek z góry przewidzieliśmy sporo możliwych scenariuszy. Gdybyśmy się pokłócili albo gdybyśmy inaczej ułożyli sobie życie, to i tak będziemy dalej prowadzić nasz biznes i projekty – powiedziała Kinga Rusin.

Na koniec wywiadu padło pytanie, czy prawdziwa miłość i wspólne prowadzenie interesów idą w parze. A raczej, czy to w ogóle możliwe? Kinga skomentowała krótko:

Wirtualna Polska

Gdybyś zadała mi takie pytanie kilkanaście lat temu, to bym się tylko z przekąsem uśmiechnęła. A jednak życie pisze najbardziej nieprawdopodobne scenariusze. 

Zobacz: Kinga Rusin już nie mieszka z córkami. Dopiero teraz opowiedziała o największym koszmarze macierzyństwa

View this post on Instagram

PONAD 28.000.000 (milionów!) PLN br. sprzedaży, ponad 100.000 klientów , tysiące komentarzy w mediach społecznościowych miesięcznie! Tak wyglądał rok 2018 dla naszej marki Pat&Rub! (sprzedaż online: www.patandrub.eu a stacjonarnie Sephora) Ponieważ firmy publikują sprawozdania finansowe za poprzedni rok coraz więcej dziennikarzy, ale i fanów prosi nas o podsumowanie i pyta o źródła sukcesu, stąd ten osobisty komentarz. Z korespondencji z klientami na social mediach wynika, że najważniejsze jest dla nich DOŚWIADCZENIE naszej marki, DŁUGOTRWAŁA SKUTECZNOŚĆ KOSMETYKÓW, ZAUFANIE do naszych produktów, oraz TYSIĄCE RECENZJI i POLECEŃ. Marka Pat&Rub jest na rynku od 11 lat, wprowadziła kilka generacji kosmetyków, nieustannie się rozwija, jest na bieżąco ze światowymi trendami i z najnowszymi odkryciami. To coraz zdrowsze, skuteczniejsze, zaawansowane biotechnologicznie, naturalne kosmetyki, z wysokimi stężeniami składników z całego świata. Jako właściciele i zarząd jesteśmy z naszą firmą 24/7, gdziekolwiek byśmy nie byli w poszukiwaniu kolejnych fantastycznych komponentów czy kontrahentów. Na łączach z różnymi departamentami,  partnerami, liniami produkcyjnymi. Wideo- i tele-konferencje to chleb powszedni. Większość środków firmy przeznaczamy na ulepszanie produkcji, wyszukiwanie składników, poszukiwanie nowych technologii. Odpowiadając na pytanie: za firmą NIE stoją żadne fundusze inwestycyjne! Nie byłoby tego niesamowitego sukcesu gdyby nie FANI Pat&Rub, którym non-stop dziękujemy za zaufanie, za niesamowity entuzjazm, za fantastyczne recenzje. Ich testimoniale są najlepszym dowodem na skuteczność kosmetyków Pat&Rub. To właśnie dzięki nim marka jest inna niż wszystkie, bo budzi pozytywne emocje, tworzy prawdziwą społeczność. Dzięki dobrym wynikom finansowy będziemy kontynuować nasze osobiste działania dla dobra publicznego, pożytecznych inicjatyw. Będziemy nadal przeznaczać środki na działalność społeczną. Chcemy bowiem budować i wspierać ŚWIAT WARTOŚCI. Przed nami wiele wyzwań i projektów zarówno biznesowych jak i społecznych. Dzięki Wam wszystkim chcemy dalej być pasjonatami z misją. Kinga Rusin i Marek Kujawa

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

 


Kinga Rusin i Marek Kujawa – Bal TVN 2019

Kinga Rusin i Marek Kujawa – Bal TVN 2019

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Kinga Rusin i Marek Kujawa o sukcesie marki

Kinga Rusin i Marek Kujawa o sukcesie marki

Kinga Rusin - dostała drogi prezent od Marka Kujawy

Kinga Rusin - dostała drogi prezent od Marka Kujawy

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×