Szukaj

Zakochana Kinga Rusin z przystojnym Markiem Kujawą szaleje w Indonezji! “W takim towarzystwie choćby i na koniec świata” [WIDEO]

Marek Kujawa i Kinga Rusin w Indonezji

Kinga Rusin i Marek Kujawa na motorze w Indonezji

Najpopularniejsza prezenterka TVN, Kinga Rusin, od jakiegoś czasu przebywa na cudownych wakacjach w Indonezji. Gwiazda zwiedza najpiękniejsze zakątki tej egzotycznej krainy, dzieląc się swoimi wrażeniami na Instagramie. Profil Kingi zamienił się obecnie w oszałamiający przewodnik po państwie położonym w południowo-wschodniej Azji, ozdobiony przepięknymi zdjęciami, a także wartościowymi komentarzami i opowieściami dziennikarki.

Do tej pory Kinga nie zdradziła jednak swoim fanom z kim wybrała się w tak cudowną podróż życia. Dopiero podczas ostatniej relacji, cały sekret wyszedł na jaw. Kinga jest z Markiem Kujawą!

Para obecnie przebywa w Nembrala, Nusa Tenggara Timur. Na profilu dziennikarki pojawił się fenomenalny film, na którym Kinga w towarzystwie swojego ukochanego partnera życiowego, przemierza na motorze Rote, Małe Wyspy Saudyjskie Wschodnie:

W drodze! W takim towarzystwie choćby i na koniec świata. Zresztą prawie tu już dotarliśmy… Rote, Małe Wyspy Sundajskie Wschodnie – opisała Kinga film.

Pod postem dziennikarki natychmiast pojawiły się przemiłe komentarze od fanów

  • Pani Kingo jak patrze na takie widoki to przychodzi mi na myśl, że powinna Pani wysłać do Pani Hanny pocztówkę z podziękowaniami za przysługę
  • Tworzycie razem świetny duet. Warto czekać na odpowiednią miłość. To wielkie szczęście mieć przy sobie partnera, na którym w zawsze i w każdej sytuacji można polegać, który jest również przyjacielem.
  • Niebezpieczna kobieta! Tak gdzieś czytałam. Lubi ryzyko i niebezpieczeństwo. Za to jaka szczęśliwa!!!
  • Na dobre i na złe
  • Jak to dobrze że dzielicie się z nami tym co macie w zasięgu ręki
  • Uwielbiam Was Kinga.
  • Dajesz pozytywnego powera na każdy dzień
  • Zawsze uwielbiam szczęśliwych zakochanych ale najbardziej w wieku bliskim mojego
  • Świetnie dobrana para

Musicie to zobaczyć. Tak wygląda prawdziwe szczęście!

Zdjęcia Kingi Rusin w obcisłym body wstrząsnęły Instagramem! Sylwetkę ma piękną, ale tym razem to nie ona była w centrum uwagi

Kinga Rusin nie wytrzymała! Zabrała głos w sprawie kłótni Małgorzaty Rozenek i Joanny Krupy! Robi się ostro

Okradli Kingę Rusin! Gwiazda TVN straciła gigantyczne pieniądze! „Dostawałam ochłapy”

„Powiem to po raz pierwszy”. Kinga Rusin koncertowo wbiła szpilę Tomaszowi Lisowi! To musiało potwornie zaboleć


Czy Kinga Rusin dobrze się ubiera?

×