Kinga Rusin i Marek Kujawa na najbardziej romantycznym zdjęciu z Balu TVN 2019. Anna Kalczyńska uchwyciła ich w najlepszym momencie

Anna Kalczyńska, Kinga Rusin

Anna Kalczyńska, Kinga Rusin

Kinga Rusin z Markiem Kujawą oraz Anna Kalczyńska z mężem, świetnie bawili się podczas Balu TVN 2019. Szampańskie humory dopisywały, a Ania uchwyciła na zdjęciu swoją telewizyjną koleżankę z partnerem, w bardzo romantycznym momencie. Zobaczcie.

Anna Kalczyńska wraz z mężem, Maciejem Maciejowskim, świetnie bawiła się w towarzystwie zgromadzonym na corocznym Balu TVN 2019 na rzecz Fundacji Nie jesteś sam. Taniec, śmiech i fotografie. Na jednej z nich dziennikarka ujęła Kingę Rusin i Marka Kujawę. Bardzo romantyczne zdjęcie.

Zobacz: Bal TVN 2019: Tak bawiły się gwiazdy! Na Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć!

Kinga Rusin i Marek Kujawa na zdjęciu Anny Kalczyńskiej

Anna Kalczyńska, w pięknej kreacji, roztańczona, roześmiana, krążyła to tu, to tam i robiła zdjęcia na Balu TVN 2019. Udało jej się przyłapać Kingę Rusin i Marka Kujawę w bardzo romantycznej sytuacji. Fotografią podzieliła się na swoim Instastory. Takiego ujęcia próżno szukać na profilu Rusin. Mimo, że nie ukrywają się z partnerem, to jednak mocno wylewnych, intymnych zdjęć, nie da się wynaleźć w ich social mediach.

Jak wyglądają Kinga Rusin i Marek Kujawa na zdjęciu?

Para została przyłapana w czułych objęciach, podczas tańca. Widać, że Anna Kalczyńska zaskoczyła ich, więc patrzą się w jej obiektyw lekko zmieszani, trochę, jak para zakochanych nastolatków. To bardzo romantyczne i rozczulające. Czuć między nimi pozytywne wibracje i to, że są bardzo szczęśliwi. Zobaczcie w naszej galerii.

Zobacz: Bal TVN 2019: Kinga Rusin najpiękniejszą gwiazdą wieczoru! Królowa mogła być tylko jedna!

Jak komentowali parę Rusin-Kujawa intrernauci?

Na Instagramie Jastrząb Post umieściliśmy fotografie par z Balu TVN 2019. Oczywiście internauci pospieszyli, żeby je komentować. Co pisali przy zdjęciach Kingi Rusin i Marka Kujawy?

  • Pani Kinga wooow.
  • Pięknie.
  • Najpiękniejsza para wieczoru.

Niewątpliwie Annie Kalczyńskiej udało się dokonać czynu niemalże historycznego. Takiego zdjęcia Kingi Rusin z partnerem pewnie znowu długo nie zobaczymy.

Zobacz: Bal TVN 2019: Małgorzata Rozenek w najoryginalniejszej kreacji wieczoru! Będą o niej mówić latami!


Kinga Rusin i Marek Kujawa w obiektywie Anny Kalczyńskiej

Kinga Rusin i Marek Kujawa w obiektywie Anny Kalczyńskiej

Kinga Rusin i Marek Kujawa – Bal TVN 2019

Kinga Rusin i Marek Kujawa – Bal TVN 2019

Anna Kalczyńska z mężem Maciejem Maciejowskim

Anna Kalczyńska z mężem Maciejem Maciejowskim

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×