Rusin odkrywa Afrykę z partnerem. Upajali się winkiem na pustynnym szczycie. Widoki zapierają dech

Kinga Rusin i Marek Kujawa - walentynki 2020

Kinga Rusin i Marek Kujawa - walentynki 2020

Kinga Rusin przebywa obecnie na wycieczce w afrykańskiej Namibii. Pochwaliła się nowymi zdjęciami z eskapady. Towarzyszy jej ukochany Marek Kujawa.

Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek. W ubiegłym roku pożegnała się z pracąDzień dobry TVN, co nie oznacza, że od tamtego czasu jest o niej cicho. Sama przekonuje, że chciałaby wrócić do telewizji, ale też zająć się poważniejszymi tematami i produkować własne dokumenty oraz reportaże.

Jeśli chodzi o telewizję – wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty – robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam.

Być może chciałaby też dostać swój autorski program i pójść śladami byłego mężaTomasza Lisa. Z pewnością mogłaby liczyć na wsparcie obecnego partnera, Marka Kujawy, który towarzyszy jej już od 11 lat.

W ostatnim czasie para wybrała się na zagraniczne wakacje. Kinga na bieżąco dzieli się relacjami z nich za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kinga Rusin i Marek Kujawa piją winko na Czarnym Lądzie

Celem ich wycieczki stała się położona w Afryce Południowo-Wschodniej Namibia. Kinga zamieściła już fotografie, na których m.in. pozowała w arafatce, na tle żyrafy i jeździła na koniu. Pełna relacja z wyjazdu jest dostępna w galerii poniżej. Naszą uwagę najbardziej przykuły romantyczne zdjęcia z wizyty w pustynnym regionie Sossusvlei.

Kinga weszła wraz z Markiem na jeden z tamtejszych szczytów, zabierając ze sobą wino i kieliszki, i oddali się beztroskiemu odpoczynkowi.

Wspólna wspinaczka na szczyt! A na samej górze nagroda. Warto było się trochę pomęczyć i wnieść nasze ulubione Chardonnay i kieliszki 325 m do góry. No to „za kolejny rok razem”! – napisała gwiazda.

Dodała też szereg zdjęć przedstawiających zgrzane słońcem krajobrazy pustyni Namib.

Namibia nie jest pierwszym krajem Afryki, który odwiedziła para. Wcześniej byli w Tanzanii (na Zanzibarze), Kenii i Etiopii. Trzeba przyznać, że to jednak krajobrazy Namibii robią największe wrażenie.

Jak oceniacie widoki przedstawiane przez Kingę?


Kinga Rusin z partnerem. Zdjęcie z Instagrama

Kinga Rusin z partnerem. Zdjęcie z Instagrama

Zdjęcie z wycieczki Kingi Rusin

Zdjęcie z wycieczki Kingi Rusin

Zdjęcie z wycieczki Kingi Rusin

Zdjęcie z wycieczki Kingi Rusin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×