Szukaj

Marek Kujawa wyciągnął Kingę Rusin z dołka! Gwiazda pierwszy raz tak szczerze o swoim nieszczęściu

Kinga Rusin i Marek Kujawa na romantycznym zdjęciu

Kinga Rusin i Marek Kujawa na romantycznym zdjęciu

Kinga Rusin i Marek Kujawa mają wspólny biznes

Kinga Rusin naprawdę nie ma powodów do narzekania. Jej córki wyrosły na piękne, inteligentne, świadome swojej wartości kobiety i ruszyły podbijać świat, jej popularność nie maleje, a w życiu miłosnym od lat panuje wiosna. Marek Kujawa i piękna dziennikarka dobrali się jak w korcu maku i uchodzą za jedną z najzgodniejszych par w polskim show-biznesie. Chętnie też chwalą się swoją miłością, zwłaszcza z bajkowych podróży, w które kilkukrotnie wyjeżdżali w ciągu ostatnich miesięcy. Tym razem, dla odmiany, Kinga pokazała romantyczne zdjęcie z Polski – miała jednak ważny powód.

Okazuje się, że marka Kingi, przy tworzeniu której Marek pomaga jej bardzo aktywnie, właśnie świętuje 10-lecie! Pat&Rub jest oczkiem w głowie dziennikarki:

Dziś jest dobry powód, żeby podziękować za to mojemu życiowemu partnerowi, z którym teraz razem prowadzimy firmę. Gdyby nie Marek, jego determinacja, optymizm, wiara i umiejętności nie bylibyśmy w tym punkcie, w którym jesteśmy. Kiedy w 2016 próbowano zniszczyć moją markę musieliśmy w zasadzie zbudować  wszystko od nowa, z technologami, z dziesiątkami kooperantów, z całą logistyką. Marek wziął wtedy na siebie główny ciężar postawienia Pat&Rub na nogi. Wprowadziliśmy kompletnie nową, wspaniałą i nowoczesną generację kosmetyków, które dziś zadziwiają skutecznością. Zostało to szybko zauważone i docenione bo mamy 5-krotnie lepsze wyniki niż wcześniej, jesteśmy w ścisłej czołówce najpopularniejszych marek w Sephorze, a liczba fanów Pat&Rub na facebooku w ciągu 2 lat skoczyła z 41 tysięcy do 165 tysięcy! Udało nam się wspólnie wyprowadzić ten okręt na szerokie wody (dziękuję Kochanie!). Mamy tysiące pomysłów na przyszłość. Myślę, że nie raz Was jeszcze zaskoczymy.

Pozostaje tylko czekać na te niespodzianki – choć fani zapewne najbardziej chcieliby zobaczyć Kingę w sukni ślubnej.

Natalia Siwiec i Kinga Rusin mogą pozazdrościć! Michał Szpak ma najbardziej luksusowe lakierowane kozaczki w show-biznesie!

Tak się wyznacza nowe trendy! Kinga Rusin nawet z koca umie zrobić modową petardę!

Bezbłędna jesienna stylizacja Kingi Rusin! Tak mogła się ubrać tylko prawdziwa ikona stylu!


Kinga Rusin i Marek Kujawa na romantycznym zdjęciu

Kinga Rusin i Marek Kujawa na romantycznym zdjęciu

Kinga Rusin w białych kozaczkach

Kinga Rusin w białych kozaczkach

Kinga Rusin w sukience w wężowy wzór

Kinga Rusin w sukience w wężowy wzór

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×