Szukaj

Kinga Rusin zaufała Edycie Górniak? Wyznanie znajomych gwiazd rozwiewa wszelkie wątpliwości

Kinga Rusin jest już po ślubie

Kinga Rusin jest już po ślubie

Kinga Rusin i Edyta Górniak pogodziły się

Kinga Rusin i Edyta Górniak pogodziły się. W trakcie trwania programu Agent Gwiazdy panie zakopały topór wojenny. Czy dalej się lubią? 

Edyta Górniak pięć lat temu pojawiła się w studio Dzień Dobry TVN. Kinga Rusin była wówczas jedną z prowadzących program. Chociaż piosenkarka tego dnia była nastawiona na promocję płyty, dziennikarka postanowiła nieco zboczyć na tematy prywatne.

Urażona piosenkarka pytanie zbyła milczeniem. Od tego czasu między paniami panował konflikt, a wiele osób zaczęło się zastanawiać jak panie odnajdą się na planie programu Agent Gwiazdy. Edyta Górniak miała być przecież jedną z głównych gwiazd.

Niespodziewanie panie pogodziły się. W rozmowie z naszym reporterem diva zdradziła jak wyglądał dzień ich pojednania:

Zobaczycie państwo w programie jak się dogadywałyśmy. Nasza pierwsze spotkanie i rozmowa nastąpiły w jednym z samolotów. Podeszłam, przywitałam się z Kingą, podałam jej rękę, powiedziałam: „Dzień dobry, chyba lecimy na ten sam program”, a ona powiedziała: „Pomidor”. Wszyscy mamy klauzule poufności i wszyscy na pytania odpowiadali pomidor.

Kinga Rusin i Edyta Górniak w DDTVN

Po latach Kinga Rusin i Edyta Górniak w Dzień Dobry TVN spotkały się ponownie. Tym razem między nimi panowała luźna atmosfera. Do tego stopnia, że publicznie na wizji panie opowiedziały o tym, że doskonale się dogadują:

Nawet nie wiesz, ile myśmy z Edytą odkryły rzeczy, które nas łączą – powiedziała dziennikarka do Piotra Kraśki.

Kiedy nagrania się zakończyły Kinga i Edyta Górniak poszły na kawę. Jak przyznaje osoba z ich otoczenia wówczas mogły sobie pozwolić na niezwykłą szczerość. Panie długo rozmawiały i wymieniały się wspólnymi doświadczeniami:

Zaufały sobie. Obie wiele łączy, choćby trudne doświadczenie rozwodu. Zarówno Edyta, jak i Kinga po jednym nieudanym małżeństwie tak zraziły się do tej instytucji, że wolą drugi raz nie wchodzić do tej samej rzeki. Obie doświadczyły też samotnego macierzyństwa – zdradziła w magazynie Rewia osoba z otoczenia gwiazd

Wygląda na to, że w show-biznesie istnieje nowy duet, a konflikt już dawno poszedł w zapomnienie.

 

Kinga Rusin wprowadza nową markę kosmetyków. Będzie tańsza niż Pat&Rub!

Edyta Górniak nie dość, że poroniła, to mogła stracić także Allana! Gwiazda opowiedziała o rodzinnej tragedii

 

Zmysłowy taniec Kingi Rusin na śniegu jest już hitem internetu! Dziennikarka TVN zakasowała wszystkie gwiazdy “Tańca z gwiazdami! [WIDEO]


Kinga Rusin w sukience Reserved

Kinga Rusin w sukience Reserved

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin wychodzi ze studia

Kinga Rusin wychodzi ze studia "Dzień Dobry TVN"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×