Kinga Rusin to złota kura TVN-u. Edward Miszczak troszczy się o nią jak dobry ojciec!

Kinga Rusin i Edwrad Miszczak

Kinga Rusin i Edward Miszczak

Jak Edward Miszczak troszczy się o swoje gwiazdy?

Choć Kinga Rusin swoją karierę telewizyjną zaczynała w oddziale TVP, to większość widzów kojarzy ją przede wszystkim ze stacją TVN. Nic więc dziwnego, że dyrektor programowy Edward Miszczak ma wobec niej wiele planów i nie chce by stało się jej coś złego. Zwłaszcza, że w przeszłości uwielbiająca zdrowy i aktywny styl życia Kinga uczestniczyła w kilku niebezpiecznych sytuacjach.

Nie da się ukryć, że na prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN Rusin zabrakło. Dziennikarka spędzała wówczas czas na egzotycznych wakacjach, gdzie regenerowała swoje siły w otoczeniu tego, co kocha najbardziej, czyli przyrody. Kinga nie narzekała na nudę, jej fotografie z drugiego końca świata zachwyciły internautów i doczekały się dziesiątek przedruków w mediach. Edukująca swoich fanów dziennikarka została wmieszana nawet w aferę z Instagramem, który uznał umieszczone przez nią zdjęcia za zbyt wyzywające:

W nocy, dbający o Wasze morale Instagram usunął wszystkie moje posty ze zdjęciami papuaskich wojowników, na których było ich widać od pasa w dół! Nie mogę więc pokazać Wam jak wyglądają ich tradycyjne, noszone od setek lat stroje i ozdoby. Nie mogę zamieścić żadnych zdjęć papuaskich kobiet, które nie noszą staników. Nie mogę opublikować postów, które obrazowałyby prawdziwą i jakże fascynującą kulturę – napisała Rusin.

Okazuje się jednak, że Rusin nie odpoczywała w Azji tak intensywnie jak np. kilka miesięcy temu. Przypomnijmy, że w lutym prezenterka wypoczywała w Alpach, gdzie szusowała po stokach z reprezentacją juniorów z Włoch. Jedna z takich jazd zakończyła się nieszczęśliwie, a w wyniku upadku na stoku gwiazda uszkodziła sobie tzw. kaletkę na ramieniu w stawie barkowym i naderwała dwa ścięgna. Miała też zmasakrowaną twarz, a dla kogoś kto pracuje na wizji nie jest to dobra wiadomość.

Gdy Rusin wróciła do pracy, w pogotowiu były charakteryzatorki, które robiły co w ich mocy by wygląd gwiazdy doprowadzić do porządku. Chociaż Kinga mogła pójść na zwolnienie lekarskie, nie zrobiła tego i – ku uciesze sporej części widzów – cały czas obecna na planie. Jak donosi magazyn Na żywo, zaniepokojony Edward Miszczak, miał poprosić swoją perłę, by była nieco bardziej ostrożna podczas aktywnego wypoczynku:

Zna Kingę od lat i ceni jej profesjonalizm, dlatego poprosił, by zrezygnowała z ekstremalnych sportów, żeby na siebie uważała – przyznała osoba z otoczenia gwiazd.

Rusin tego lata ekstremalne wyczyny zamieniła na aparat. Przy okazji udowodniła, że posiada jeszcze jeden ukryty talent – fotograficzny.

Instagram bezlitosny dla Kingi Rusin! Skasował jej erotyczne zdjęcia z wakacji! Mamy oryginały

Zdjęcia Kingi Rusin w obcisłym body wstrząsnęły Instagramem! Sylwetkę ma piękną, ale tym razem to nie ona była w centrum uwagi

To było nawet ponad siły Kingi Rusin. Bardzo nieprzyjemna sytuacja na pogrzebie


Kinga Rusin o Edwardzie Miszczaku

Kinga Rusin o Edwardzie Miszczaku

Kinga Rusin i Edward Miszczak w 2002 roku

Kinga Rusin i Edward Miszczak w 2002 roku

Edward Miszczak namówił Kingę Rusin na Taniec z gwiazdami

Edward Miszczak namówił Kingę Rusin na Taniec z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×