Szukaj

Radykalne zmiany w „Dzień Dobry TVN”. Najbardziej odczują je prowadzący

Dzień Dobry TVN: prowadzący

Dzień Dobry TVN: prowadzący

Kinga Rusin zapowiedziała kolejne wydanie Dzień Dobry TVN, które nie będzie takie jak dotychczasowe. Stacja wprowadziła radykalne zmiany, które najbardziej dadzą się we znaki prowadzącym show.

Kinga Rusin zapowiedziała na swoim Instagramie kolejny odcinek Dzień Dobry TVN, programu, który jest emitowany na żywo. Jak to się ma do pandemii koronawirusa i obostrzeń, które wprowadził rząd? Wszystko wyjaśniła w swoim poście.

Dzień Dobry TVN: Zmiany z powodu koronawirusa

Polski rząd podjął szerokie działania mające na celu zminimalizowanie przyrost zachorowań na koronawirusa w Polsce. Zamknięto szkoły, instytucje użyteczności publicznej, zakazano imprez masowych, przywrócono granice. Wszystko dla dobra obywateli. Sugeruje się też pozostawanie w domach i maksymalne ograniczenie interakcji.

Kroki podjęto też w telewizji. Przełożono lub tez odwołano niektóre programy. Mówi się o przerwie w kręceniu ulubionych seriali, a wszystko to w imię szerzej pojętego dobra ogółu.

Kinga Rusin o nowych zasadach obowiązujących w TVN

Jednak Dzień Dobry TVN odbędzie się. Z zachowaniem wszelakich możliwych środków ostrożności. Poinformowała o tym na swoim Instagramie gwiazda śniadaniówki, Kinga Rusin. Opublikowała zdjęcie z jednego z poprzednich programów, gdzie stoi bardzo blisko z Piotrem Kraśko. Skomentowała, że od teraz już tak nie będzie i wyjaśniła, jakie zasady wprowadziła produkcja, żeby było jak najbezpieczniej.

Tu, na zdjęciu, trzy tygodnie temu, jeszcze blisko siebie… Jutro – w bezpiecznej odległości, o 8:00 rano powitamy Państwa razem z Piotrkiem Kraśko w Dzień Dobry TVN. Nie jest łatwo zrobić 3,5 godzinny program na żywo w tej nowej rzeczywistości, ale fantastyczny zespół produkcyjny DDTVN w każdych warunkach daje radę! Będziemy więc mieli dla Was i aktualności i inne ciekawe tematy. Zapraszamy!

W jednym z komentarzy wyjaśniła dodatkowo, że wiele wizyt w studiu zostanie zastąpionych rozmowami online, a ilość ludzi pracujących została ograniczona do minimum, tak, żeby zachować dwumetrową odległość pomiędzy poszczególnymi osobami.

A co z makijażystkami i fryzjerami, którzy przygotowują państwa do programu? – zapytał internauta.

Kinga Rusin odpowiedziała: Jutro nie będzie ich w studiu.

Jej zapowiedź spotkała się z zadowoleniem internautów, którzy już nie mogą się doczekać spotkania z ulubionym duetem.

  • Odległość nieważna. Ważne, że będzie mój kochany duecik.
  • O ja to czekam o 8.00 już po spacerze z kawką.
  • Dziwnie będzie oglądało się taki odcinek, ale zdrowie na pierwszym miejscu.
  • Super, dobra wiadomość – piszą fani Kingi.

Bezpieczeństwo najważniejsze.


Kinga Rusin, Piotr Krasko wychodza z DD TVN

!!! ZDJECIA PAPARAZZI !!! BRAK ZGODY OSOBY FOTOGRAFOWANEJ NA PUBLIKACJE WIZERUNKU !!! [2019-10-16 WARSZAWA, POLSKA] Kinga Rusin, Piotr Krasko wychodza z DD TVN n/z Kinga Rusin, Piotr Krasko

Kinga Rusin i Piotr Kraśko – jesienna ramówka TVN 2019

Kinga Rusin i Piotr Kraśko – jesienna ramówka TVN 2019

Kinga Rusin w jasnej stylizacji i Piotr Kraśko w Dzień Dobry TVN, maj 2019

Kinga Rusin w jasnej stylizacji i Piotr Kraśko w Dzień Dobry TVN, maj 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×