To koniec pewnej epoki! Rusin odchodzi z DDTVN. Przyglądamy się, jak zmieniła się przez 15 lat śniadaniówki [DUŻO ZDJĘĆ]

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin odeszła z Dzień Dobry TVN po piętnastu latach. Jak zmieniła się od momentu swojego debiutu? Kto partnerował jej przez te lata?  

Kinga Rusin nie pojawi się w jesiennym wydaniu Dzień Dobry TVN. Po piętnastu latach prowadzenia programu postanowiła zrezygnować, o czym poinformowała w oficjalnym oświadczeniu. Zdradziła, że wiele się zmieniło, a odejście jej współprowadzącego stworzyło okazję do tego, by ruszyć do przodu.

Rusin dodała, że z telewizji nie zamierza rezygnować. Waha się co do przyjęcia kilku propozycji:

Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty – robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam.

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN. Jak się zmieniła przez lata?

Kinga w śniadaniówce pojawiła się w 2005 roku, gdy program wystartował. Po latach wspominała swój debiut, który zaliczyła u boku Marcina Mellera:

Jest takie niezbyt poprawne politycznie powiedzenie: prowadził ślepy kulawego. Nie wiem, czy zachowały się jeszcze nagrania archiwalne, ale na pewnie nie chciałabym ich obejrzeć.

Para występowała obok siebie przez cztery lata. Wówczas miejsce Marcina zajął Bartek Węglarczyk. Duet prowadził format przez osiem kolejnych lat. Gdy i ta współpraca dobiegła końca, dziennikarka podziękowała koledze pięknym wpisem:

Bartku, dziękuję Ci za 8 wspólnych lat! Trzymam mocno kciuki za Twoje nowe wyzwania zawodowe. Mimo zmian, pozostaniemy przyjaciółmi, a czas pokaże, czy i kiedy się jeszcze spotkamy w pracy!

Od 2016 roku Kinga pojawiała się na wizji z Piotrem Kraśko. Dziennikarz w 2020 roku dołączył do ekipy Faktów. Rusin podziękowała dziennikarzowi i napisała, że przed nimi nowe wyzwania. Od tego momentu plotkowano, że także Kinga odejdzie ze śniadaniówki, co potwierdziło się w poniedziałek.

Nie da się ukryć, że rezygnacja Rusin to koniec pewnej epoki. Z widzami śniadaniówki była przez piętnaście lat. Dzień Dobry TVN nie był jedynym programem, w którym pojawiała się gwiazda. Została prowadzącą, a później jurorką You Can Dance – Po prostu tańcz, gospodynią reality show Agent – Gwiazdy i specjalnego odcinka programu Po prostu taniec.

Kinga przez lata przeszła metamorfozę. Jak bardzo się zmieniła? Zdjęcia znajdziecie w galerii.

 


Kinga Rusin i Piotr Kraśko tworzyli duet od 2016 do 2020 roku

Kinga Rusin i Piotr Kraśko tworzyli duet od 2016 do 2020 roku

Kinga Rusin i Piotr Kraśko tworzyli duet od 2016 do 2020 roku. Na zdjęciu w 2017 roku

Kinga Rusin i Piotr Kraśko tworzyli duet od 2016 do 2020 roku. Na zdjęciu w 2017 roku

Kinga Rusin w 2011 roku

Kinga Rusin w 2011 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×