Szukaj

Kinga Rusin dostała prywatną wiadomość od wielkiej amerykańskiej gwiazdy i potentatki finansowej

Kinga Rusin Fot. ons

Kinga Rusin spotkała się z Marthą Stewart, amerykańską gwiazdą i potentatką finansową. Była modelka, jedna z najbogatszych i najbardziej wpływowych kobiet Ameryki podziękowała Kindze za wywiad, który przeprowadziła z Marthą dla Dzień Dobry TVN.

Coś takiego jeszcze mi się nie zdarzyło! A wywiady ze znanymi osobami przeprowadzam już ponad 20 lat. Dostać prywatną wiadomość od gwiazdy formatu Marthy Stewart!? Warto było czekać na ten wywiad kilka lat! Do obejrzenia w DDTVN w niedzielę za tydzień, 8.lutego – emocjonowała się Kinga.

O ten wywiad Kinga zabiegała kilka lat. Dzięki uporowi dziennikarki wreszcie się udało. Kinga i Martha mają ze sobą wiele wspólnego – to kobiety sukcesu, które wiedzą, czego chcą!

O to spotkanie zabiegałam przez kilka lat. Martha w zasadzie nie udziela wywiadów. Ma 74 lata, wygląda rewelacyjnie! Ta była modelka Chanel, pierwowzór wszystkich „perfekcyjnych pań domu”, jest przede wszystkim skuteczną businesswoman. Przez lata była ikoną telewizji. Stworzyła imperium oparte na własnym nazwisku. Jej firma warta była ponad miliard dolarów! Sytuacja zmieniła sie po oskarżeniach o nielegalne transakcje giełdowe. Teraz Martha Stewart wraca na szczyt. Odzyskała władze we własnej firmie i od 2012 znów jest prezesem jej zarządu. O tym jaki ma autorytet mogłam się przekonać w siedzibie Martha Stewart Omnimedia – napisała Kinga

Oczywiście nie mogło obyć się bez pamiątkowego zdjęcia! Zobaczcie!

Martha Stewart i Kinga Rusin

Martha Stewart i Kinga Rusin
Fot. screen z Facebook

 

Mail od Marthy Stewart

Mail od Marthy Stewart
Fot. screen z Facebook

 

Kinga Rusin Fot. ons

Kinga Rusin
Fot. ons


Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×