Szukaj

Kinga Rusin pokazała zdjęcie pięknie ozdobionego parapetu. Za kwiatami skryła coś szczególnie osobistego

Kinga Rusin zaprosiła internautów do swojego domu. Gwiazda pokazała zdjęcie parapetu, na którym stoją imponujące, srebrne ozdoby. Uwagę przykuły nie tylko piękne, białe hiacynty, ale też to, co stało za nimi.
Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Wielu Polaków zaczyna dzień od sprawdzania, co nowego słychać u ich ulubionej dziennikarki. Gwiazda w internecie aktywnie włącza się w walkę o prawa zwierząt i ochronę środowiska. Do tego często informuje o nowościach kosmetycznych w jej sklepie z naturalnymi produktami do pielęgnacji ciała.

Zdarza się także, że Kinga wpuszcza internautów do swojego domu. Jakiś czas temu zaprezentowała łazienkę ze ścianami i podłogą z marmuru. Wnętrze zrobiło piorunujące wrażenie na jej fanach. Podobnie jest teraz, gdy do sieci trafiła fotografia z jej… parapetu. Wszystko za sprawą „niespodzianki”, jaka kryła się za białymi hiacyntami.

Zobacz także: Dom Kingi Rusin. Jak mieszka gwiazda?

Co Kinga Rusin trzyma na parapecie?

Za ulubionymi kwiatami Kingi stoi coś szczególnego – archiwalna fotografia, wyciągnięta z domowego albumu gwiazdy, włożona w piękną, srebrną ramkę. Po dokładnym przyjrzeniu się, możemy na niej rozpoznać córeczki dziennikarki – Igę Lis Polę Lis. Obie są dziś gwiazdami internetu. Obie poszły także w ślady sławnej matki – Iga stawia pierwsze kroki w dziennikarstwie politycznym, a Pola spełnia się jako komentatorka sportowych wydarzeń.

Fotografie córek Kingi Rusin

Fotografie córek Kingi Rusin

Kinga Rusin nigdy nie ukrywała, że jest bardzo dumna ze swoich córek. Publikacja na Instastory gwiazdy TVN-i może wskazywać na to, że dziennikarka tęskni za swoimi córeczkami, które dziś już są zajęte swoimi sprawami, a przede wszystkim pochłonięte studiami i życiem na walizkach.

Kim są córki Kingi Rusin?

Aktualnie córki Kingi Rusin, to już dorosłe kobiety, które są zajęte studiowaniem. Iga ma 20 lat, a Pola ma 24 lata. Iga studiuje w Londynie.

Taki są koleje losu. Byłam na to przygotowana i na to przygotowywałam moje dzieci. Rozmawiamy codziennie. Iga się uczy. Po to pojechała do Londynu, żeby się uczyć i dokładnie to robi, także jestem bardzo szczęśliwa, że dostała się na wymarzoną swoją uczelnię, co było bardzo, bardzo trudne. Sama wiem, ile kosztowało ją to wysiłku. Jest na razie na pierwszym roku, tak więc zobaczymy – przyznała w rozmowie z Jastrząb Post dziennikarka.

Iga Lis spotyka się z Taco Hemingweyem od 2018 roku. Swój związek ze starszym o 10 lat partnerem traktuje bardzo poważnie. Ostatnio nawet pojawiły się plotki o rzekomych zaręczynach pary. Iga szybko je zdementowała, zapewniając, że są one nieprawdziwe.

Iga i Pola Lis w 2018 roku

Iga i Pola Lis w 2018 roku

A co słychać u Poli Lis?

Moja starsza córka będzie broniła już pracę licencjacką, bardzo ciekawą, przeczytałam już pierwszą część i naprawdę, myślę, że temat sobie wybrała co najmniej na pracę magisterską. Ale cieszę się, że moje dzieci są ambitne, wiedzą, że najważniejsze jest to, co się ma w głowie – wyjawiła w rozmowie z Jastrząb Post

Kinga Rusin ma tylko nadzieję, że będą szczęśliwe, i że będą umiały o siebie zadbać:

Od początku, do znudzenia powtarzałam moim córkom, że mają olbrzymi potencjał i żeby nigdy nie dały sobie wmówić, że ich miejsce jest w kuchni albo w pralni. Sposób życia muszą wybrać same, opierając się stereotypom i naciskom. Nigdy nie powiedziałam żadnej z moich córek, że coś jest nie dla niej, że jest „niekobiece”, że jest za trudne. – napisała kilka miesięcy temu na swoim Instagramie.

Widać, że Kinga Rusin to nie tylko troskliwa, ale też mądra matka swoich córek.


Kinga Rusin z córkami

Kinga Rusin z córkami

Kinga Rusin z córkami obchodzi Święto Niepodległości

Kinga Rusin z córkami obchodzi Święto Niepodległości

Iga Lis i Taco Hemingway - sylwester 2019

Iga Lis i Taco Hemingway - sylwester 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×