Kinga Rusin odrzuciła propozycje Miszczaka. Nie wyklucza jednak powrotu do telewizji. Ma jeden istotny warunek

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin odrzuciła propozycje Edwarda Miszczaka. Gwiazda nie wyklucza jednak powrotu do telewizji, o czym donosi jej znajoma. Co ujawniła?

Kinga Rusin przez wiele lat regularnie gościła na antenie. Prowadziła program telewizji śniadaniowej – Dzień Dobry TVN, z którym była związana od pierwszego odcinka. Debiutowała u boku Marcina Mellera. W kolejnych latach na wizji towarzyszyli jej Olivier Janiak, Bartosz Węglarczyk oraz Piotr Kraśko.

W zeszłym roku Rusin podjęła jednak decyzję o tym, że odchodzi. Wydała w tej sprawie oświadczenie, w którym podkreśliła, że po 15 latach zamyka ten rozdział swojego życia. Zdradziła, że nie wyklucza powrotu do telewizji i ma pomysł na to, jaki format mogłaby poprowadzić:

Jeśli chodzi o telewizję – wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty – robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam.

Kinga Rusin wróci do telewizji? Ma jeden istotny warunek

Odkąd Kinga Rusin zrezygnowała z pracy w telewizji, koncentruje się na rozwoju swojej marki kosmetycznej. Zaczęła też podróżować i przebywać w ciekawych miejscach na świecie. Odwiedziła m.in. Malediwy, a także Hiszpanię, gdzie niedawno świętowała rocznicę związku z Markiem Kujawą. Dziennikarka poinformowała o tym swoich fanów na Instagramie. Pokazała zdjęcia z ukochanym, które podpisała:

Od tygodnia świętujemy! Jest co!
11. rocznica związku,
urodziny Marka i
13to lecie naszej marki kosmetycznej Pat&Rub!
Barcelona, ze swoją niepowtarzalną atmosferą, piękną pogodą, niesamowitymi restauracjami, to miejsce idealne na odrobinę szaleństwa.

Chociaż prezenterka aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie odsłania m.in. kulisy swojej codzienności i wypowiada się w ważnych sprawach, do tej pory nie zdecydowała się wrócić do pracy przed kamerami. Czy wkrótce coś zmieni się w tej kwestii? Na ten temat w rozmowie z Na żywo wypowiedziała się koleżanka prezenterki.

Osoba z otoczenia dziennikarki wyjawiła, że gwiazda odbyła poważną rozmowę z Edwardem Miszczakiem. Podobno złożył jej pewne propozycje, których Kinga Rusin nie chciała przyjąć. Chociaż prezenterka jest gotowa, by wrócić do telewizji, ma jeden istotny warunek. Chce prowadzić ambitny temat o tematyce, która ją interesuje:

Nie każdy byłby w stanie odmówić Miszczakowi. Ona to zrobiła. Ale powrotu na wizje nie wyklucza. Do ambitnego programu, o tematyce, która ją interesuje – ekologia, podróże – ujawnia osoba z otoczenia gwiazdy.

Myślicie, że dyrektor programowy zaproponuje taki format dziennikarce?


Kinga Rusin mieszkanie

Kinga Rusin mieszkanie

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×