Kinga Rusin pokazała się bez makijażu! Dopiero teraz widać, jak bardzo zmienia się dzięki swoim ulubionym kosmetykom!

Kinga Rusin makijaż

Kinga Rusin zrobiła ostatnio niezłe zamieszanie! Pokazała wszystkim swoim fanom jak wygląda przygotowanie do występu na wizji! Efekt finalny poprzedziła konsultacja z ekspertkami, podczas której prezetnerka jest bez makijażu! 

Kinga Rusin ma opinię bardzo poukładanej i grzecznej prezenterki, która walczy o uczciwość i pokój. Po jej ostatnim poście na Instagramie możemy dodać też, że przejawia niezwykłą odwagę! Dziennikarka zabrała nas za kulisy śniadaniowej telewizji i pokazała, jak wygląda bez makijażu. To naprawdę odważne posunięcie ze strony gwiazdy. Znakomita większość dziennikarek, prezenterek czy celebrytek nie wyobraża sobie wstawić na Instagram zdjęcia, na którym nie jest pomalowana przez wizażystki.

Kinga wielokrotnie pokazywała, że nie ma się czego wstydzić. Podczas ostatniej sesji zdjęciowej zaprezentowała się nawet nago. Lekko osłonięta pięknym bukietem kwiatów, chciała zwrócić uwagę nie tylko na siebie, ale i ważne problemy dotyczące ekologii i przyszłości Ziemi.

Teraz prezenterka szokuje ponownie. Na pierwszych relacjach możemy zobaczyć Kingę Rusin bez makijażu i wystylizowanej fryzury. Dziennikarka wraz z profesjonalną świtą omawia poszczególne kosmetyki stworzone przez jej markę beauty, którymi panie będą ją malować oraz proponuje efekt, jaki zobaczymy po ich zastosowaniu. Prowadząca śniadaniowy program Dzień Dobry TVN czuje się swobodnie i jest w pełni zrelaksowana:

Ola do dzieła, bardzo Cię proszę. Dwójka na całość, jedynka pod oczy, a trójka do konturowania – wyznała dumna ze swojej wiedzy prezenterka.

Kinga Rusin słynie z zamiłowania do ekologicznych produktów, a dodatkowo sama ma z nimi wiele wspólnego. Nie tylko jako osoba, która używa ich codziennie, ale także jako właścicielka własnej linii kosmetyków. Pewnie nie jedna z pań zazdrości prezenterce urody, bo czas obchodzi się z Kingą wyjątkowo łaskawie.

Zobacz: Kinga Rusin rzadko wspomina tatę. W Dniu Ojca zrobiła wyjątek. To, co napisała łamie serce: “Tak żałuję, że mój tata nie zobaczył jak sobie poradziłam”

Zobacz: Kinga Rusin w stylizacji, która ścina z nóg! Jej niebieska spódnica to marzenie każdej stylowej kobiety!

Zobacz: Iga Lis została redaktorką “Vogue’a”! W pierwszym tekście wyjawiła sporo osobistych sekretów! Jest też piękna sesja!


Kinga Rusin bez makijażu

Kinga Rusin bez makijażu

Kinga Rusin bez makijażu

Kinga Rusin bez makijażu

Kinga Rusin bez makijażu - Insta Stories

Kinga Rusin bez makijażu - Insta Stories

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×