Wirtualna Polska

Co Kinga Rusin zrobi z suknią z balu TVN 2019? Tym razem nie odda jej na WOŚP

Co Kinga Rusin zrobi z suknią z balu TVN 2019? Tym razem nie odda jej na WOŚP

Kinga Rusin - suknia z Balu TVN 2019

Kinga Rusin na Balu TVN 2019 pojawiła się w zjawiskowej sukni. Od razu została okrzyknięta królową imprezy. Wyglądała naprawdę dobrze. Co zrobi z kreacją? Zobaczcie.

Wirtualna Polska

Kinga Rusin na Balu TVN 2019 wystąpiła w kreacji duetu Paprocki&Brzozowski. Piękna suknia, to arcydzieło. Każda alokacja, była wykonana ręcznie. Dziennikarka wyglądała zjawiskowo, liczne komentarze, na temat jej wyglądu, nie pozostawiają cienia wątpliwości, że wybór stylizacji był udany.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Bal TVN 2019: Tak bawiły się gwiazdy! Na Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć!

Co się stanie z suknią po balu?

Takie kreacje, jak ta, która nałożyła Kinga Rusin na Bal TVN 2019, maja bardzo krótki żywot. Wychodzi się w nich tylko raz. Najczęściej gwiazdy oddają je potem projektantom lub na aukcje na cele charytatywne. Taki los czeka też suknię Kingi Rusin. Wróci ona do studia Paprocki&Brzozowski.

2 miliony zebrane w czasie balu Fundacji TVN, na leczenie chorych dzieci! Kolejny rekord pobity! Brawo! Ps. Piękne kreacje na balu to tylko tło dla jego celu. (…)Spektakularne kreacje są też często przygotowywane przez projektantów na ten jeden wieczór, a później do nich wracają. Taki będzie los mojej tegorocznej, pięknej sukni od @paprockibrzozowski. (…)Jestem zaszczycona, że mogłam w nim wziąć udział i po raz dziesiąty dołożyć swoją cegiełkę do tego fantastycznego celu. Ps. dziękuję za setki cudownych komplementów i miłych słów pod poprzednim postem! Serdecznie Was pozdrawiam i życzę miłego weekendu – napisała na swoim Instagramie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Bal TVN 2019: Kinga Rusin najpiękniejszą gwiazdą wieczoru! Królowa mogła być tylko jedna!

View this post on Instagram

2 miliony zebrane w czasie balu Fundacji TVN, na leczenie chorych dzieci! Kolejny rekord pobity! Brawo! Ps. Piękne kreacje na balu to tylko tło dla jego celu. Niektórzy pytają po co. Bo to bal! Taka jest jego konwencja, a eleganckie stroje i doniosła atmosfera (jak wykazują wszelkie badania psychologiczne) sprzyjają hojności. Piękne suknie można uszyć na zamowienie, kupić, a później oddać na cel charytatywny (moja koronkowa czarna suknia sprzed trzech lat, wystawiona na WOŚP „zarobiła” 10 tysięcy złotych). Spektakularne kreacje są też często przygotowywane przez projektantów na ten jeden wieczór, a później do nich wracają. Taki będzie los mojej tegorocznej, pięknej sukni od @paprockibrzozowski . To jeden z ich projektów z ostatniego pokazu, w którym się od razu zakochałam. Byłam w szoku, że suknia „po modelce” była na mnie idealna bez żadnych przeróbek, jakby szyta specjalnie dla mnie. Każda koronka i aplikacja została tu ręcznie zrobiona, to dzieło sztuki, które z z dumą i radością zaprezentowałam na balu. Jestem zaszczycona, że mogłam w nim wziąć udział i po raz dziesiąty dołożyć swoją cegiełkę do tego fantastycznego celu. Ps. dziękuję za setki cudownych komplementów i miłych słów pod poprzednim postem! Serdecznie Was pozdrawiam i życzę miłego weekendu????

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Jaki był los poprzedniej kreacji Kingi Rusin?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Trzy lata temu Kinga Rusin wystąpiła w zjawiskowej czarnej, koronkowej kreacji. Sukienkę tę oddała na aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wylicytowano ją za 10 tysięcy złotych. Tegoroczna suknia jednak już swoje zadanie spełniła. Wraca do projektantów.

Co piszą internauci?

Wirtualna Polska

To, że Kinga Rusin była jedną z najlepiej ubranych kobiet na balu już wiadomo. Jak internauci komentowali najnowszy wpis dziennikarki?

  • Jak zawsze u Pani elegancja, szyk i mądrość, wzór do naśladowania.
  • Pani Kingo wygląda Pani zjawiskowo! A suknia najpiękniejsza ! Cel wspaniały! Świat byłby dużo lepszy gdyby było więcej takich ludzi jak Pani!

Zobacz: Bal TVN 2019: Małgorzata Rozenek w najoryginalniejszej kreacji wieczoru! Będą o niej mówić latami!


Kinga Rusin – Bal TVN 2019

Kinga Rusin – Bal TVN 2019

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Kinga Rusin – Bal TVN 2019

Kinga Rusin – Bal TVN 2019

Kinga Rusin i Marek Kujawa – Bal TVN 2019

Kinga Rusin i Marek Kujawa – Bal TVN 2019

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×