Szukaj

Kinga Rusin nie wytrzymała! Zabrała głos w sprawie kłótni Małgorzaty Rozenek i Joanny Krupy! Robi się ostro

Kinga Rusin Małgorzata Rozenek Joanna Krupa

Kinga Rusin stanęła po stronie Joanny Krupy w kłótni z Małgorzatą Rozenek

Od paru dni w social mediach i na portalach internetowych aż huczy. Wszystko przez głośny konflikt pomiędzy Małogrzatą Rozenek i Joanną Krupą, które na Instagramie pokłóciły się o nowy projekt Perfekcyjnej. Krupa zarzuciła jej propagowanie kosmetyków, które są testowane na zwierzętach. Rozenek odbiła piłeczkę, broniąc się przed podobnymi zarzutami, ale tylko dolała oliwy do ognia.

Swoje zdanie w tym temacie wyraziła również Kinga Rusin, twardo opowiadając się po stronie topmodelki:

Brawo @joannakrupa ! Trzeba głośno piętnować hipokryzję! WIĘKSZOŚĆ znanych, światowych marek kosmetycznych TESTUJE swoje produkty na zwierzętach, bo chcą sprzedawać je w Chinach! Tworzą różne „spółki córki” dla rynku chińskiego, które prowadzą odrębną politykę od tych europejskich. Dzięki czemu klientom w Europie wciska się, że kupowane tu przez nich produkty nie są, zgodnie z europejskim prawem, testowane na zwierzętach. Jednocześnie te same produkty, lub z lekko zmienioną nazwą testuje na zwierzętach spółka „chińska”. Nie dajmy robić z siebie idiotów!

W dalszej części swojego wpisu zaatakowała gwiazdy, które pracują z markami testującymi swoje kosmetyki na zwierzętach

Nie wierzcie więc pokrętnym tłumaczeniom koncernów i ich wynajętym na rok/dwa „twarzom”. Sprawdźcie czy dane marki kosmetyczne są też dostępne na azjatyckich rynkach, bo jeżeli tak, to macie w zasadzie 100% gwarancji, że jakieś zwierzęta w imię tej ekonomicznej ekspansji musiały cierpieć. W jaki sposób przeprowadza się takie testy można sprawdzić na YouTube… Pieniądze to nie wszystko.
Jeżeli ktoś decyduje się na reklamowanie produktów testowanych na zwierzętach i użycza w tym celu swojego wizerunku bierze odpowiedzialność za praktyki firmy, zachowuje się tak jakby sam zadawał tym zwierzętom cierpienie. A jeśli wie o tych praktykach i dalej reklamuje te produkty, jest osobą pozbawioną empatii, okrutną.

Wygląda na to, że w TVN właśnie rozpoczęła się wojna podjazdowa. Jak myślicie, skończy się ogromnym skandalem, czy awantura zostanie zduszona w zarodku?

Polski show-biznes dawno nie widział takiej awantury! Małgorzata Rozenek i Joanna Krupa skoczyły sobie do oczu!

Dla Małgosi Rozenek sopocka noc nie skończyła się szczęśliwie! Boleśnie odchorowała szaleństwa w Operze Leśnej

TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek oszalała na widok Jamesa Arthura w Sopocie! Mamy jedyne nagranie z garderoby! [WIDEO]


Joanna Krupa opublikowała maila od PETA

Joanna Krupa opublikowała maila od PETA

PETA wysłało maila do Joanny Krupy

PETA wysłało maila do Joanny Krupy

Małgorzata Rozenek kłóci się z Joanną Krupą

Małgorzata Rozenek kłóci się z Joanną Krupą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×