Rodzina Kingi Rusin powiększyła się o słodkiego maluszka! Gwiazda TVN zdecydowała się na adopcję!

Kinga Rusin, rodzina

Kinga Rusin, rodzina

Kinga Rusin pochwaliła się ostatnio psią adopcją. Dziennikarka przygarnęła do swojej rodziny słodkiego pieska rasy york. Dziennikarka cieszyła się nowym zwierzaczkiem na Mazurach, zabrała malucha także do studia telewizyjnego.

Kinga Rusin od lat deklaruje swoją ogromną miłość, którą darzy wszystkie zwierzęta. Dziennikarka jak lwica walczyła niedawno o życie polskich dzików oraz żubrów. Oprócz dzikich zwierząt, Rusin kocha także domowe czworonogi, a szczególnie swojego pieska o imieniu Czarek. Zwierzaczek zawsze towarzyszy swojej pani w drodze do studia Dzień Dobry TVN, przez co stał się prawdziwą gwiazdą internetu. Okazuje się, że słodki Czaruś ma nowego braciszka, bowiem Kinga zdecydowała się na adopcję małego yorka.

Ostatnio nowy członek rodziny Rusin był ze swoją panią na wakacjach na Mazurach, psiak zaliczył także swój telewizyjny oraz internetowy debiut. Kinga zabrała swojego pupila na poranny dyżur do studia Dzień Dobry TVN.  Nowy piesek prezenterki ma za sobą traumatyczne przejścia, na szczęście malec w domu gwiazdy odnalazł miłość, ciepły kojec oraz miskę z pysznym jedzeniem. York zaprzyjaźnił się już z Czarkiem, który od czterech lat zajmuje pozycję ulubieńca w rodzinie dziennikarki.

Jak to dobrze, że jest coraz więcej cudownych, małych pensjonatów, gdzie czworonogi są witane równie serdecznie, co ich właściciele – napisała Kinga.

Gwiazda TVN wykazała się wielkim sercem, a sama siebie nazwała psią mamą.

Zobacz: Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani na amorach w sopockim pubie! Namiętne pocałunki i czułości w towarzystwie przyjaciół i Poli Lis. Jak oni się kochają!

Zobacz: Iga Lis śliczna jak z okładki “Vogue’a” śmiga po Warszawie na hulajnodze! Nastolatka pochwaliła się swoim niedzielnym obiadem za 7 złotych!

Zobacz: Iga Lis zaszalała z kolorem w salonie piękności! Tak zmienia się dla Taco Hemingwaya! Wszystko uwiecznili paparazzi!


Kinga Rusin - futrzane kapcie - Instagram Stories

Kinga Rusin - futrzane kapcie - Instagram Stories

Kinga Rusin w białej stylizacji

Kinga Rusin w białej stylizacji

Kinga Rusin w białej stylizacji

Kinga Rusin w białej stylizacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×