Z OSTATNIEJ CHWILI: Gwiazda TVN-u urodziła! Dopiero po kilku dniach wszystko wyszło na jaw!

Kinga Korta urodziła

Kinga Korta urodziła

Kinga Korta urodziła syna

Ciąża gwiazdy programu Żony Hollywood wzbudziła wielkie poruszenie w mediach, głównie ze względu na jej wiek. Według nieoficjalnych informacji Kinga Korta ma 50 lat, choć wygląda co najmniej na o 10 lat młodszą. Milionerka na bieżąco dzieliła się z fanami wspaniałymi wiadomościami dotyczącymi jej stanu – publikowała zdjęcia topless z zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem, pokazała jak wyglądało baby shower w Los Angeles, a w międzyczasie zdradziła płeć i imię dziecka.

Z Instagrama Korty dowiedzieliśmy się dzisiaj, że jej dziecko przyszło na świat kilka dni temu. Chłopiec otrzymał imię Grayson:

Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia. Nasz maluch urodził się w tym tygodniu – jest cudowny! Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jak dorasta, rozwija się przekształca w doskonałą ludzką istotę. Tymczasem będziemy cieszyć się nieprzespanymi nocami, zmianą pieluszek, płaczem, krzykiem i wszystkimi innymi luksusami, które towarzyszą byciu nowymi rodzicami – napisała dumna mama.

Na razie Kinga nie pokazała zdjęcia maluszka, ale już jakiś czas temu opublikowała zdjęcie USG, na którym możemy podziwiać twarz noworodka.

Gratulujemy.

Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia. Nasz maluch urodził się w tym tygodniu – jest cudowny! Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jak dorasta, rozwija się przekształca w doskonałą ludzką istotę. Tymczasem będziemy cieszyć się nieprzespanymi nocami, zmianą pieluszek, płaczem, krzykiem i wszystkimi innymi luksusami, które towarzyszą byciu nowymi rodzicami. ????✨???? ????Thank you so much for all the well wishes. Our little one was born this week and he couldn’t be more perfect. We can’t wait to watch him grow up, develop his character, and evolve into a lovely human being. Meanwhile let us enjoy the sleepless nights, diaper changing, crying, screaming, and all the other luxuries that come with being new parents. @caramella_interiors #baby #babyboy #motherhood #newparents #allblue #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn

A post shared by Kinga Korta???? (@kingakorta) on

To już ostatnie zdjęcie przed porodem?! Kinga Korta musiała podtrzymywać swój olbrzymi ciążowy brzuszek!

 

Ciężarna Kinga Korta z przejęciem opowiada o swoim wymarzonym synku. „Oboje się popłakaliśmy” [WIDEO]

50-letnia ciężarna Kinga Korta poszła na całość – pokazała się nago z ogromnym brzuchem! Będzie SYN!


Kinga Korta pokazała twarz syna na zdjęciu USG

Kinga Korta pokazała twarz syna na zdjęciu USG

Kinga Korta pokazała ciążowy brzuszek

Kinga Korta pokazała ciążowy brzuszek

Kinga Korta w ciąży w Dzień Dobry TVN

Kinga Korta w ciąży w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×