Zarobki Kingi Dudy na tapecie! Te kwoty są z kosmosu!

Kinga Duda zarobki

Kinga Duda zarobki

Zarobki Kingi Dudy

Córka Andrzeja Dudy niebawem kończy studia prawnicze. Jako wzorowa studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego może liczyć na pokaźne pobory w przyszłości. Ile Kinga Duda zarobi jako prawnik?

Kinga Duda już niebawem skończy studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Na czas swojej edukacji córka polskiej pary prezydenckiej całkowicie wycofała się z życia publicznego, aby skupić się na nauce. Kinga jest świetną studentką, zdaje wszystkie egzaminy z wyróżnieniem, nic więc dziwnego, że władze uczelni doceniają jej wiedzę licznymi nagrodami.

Od zawsze Kinga była bardzo ambitna i pracowita, dziewczyna zna swoją wartość, od dziecka marzy o karierze prawniczej. Obecnie córka prezydenta jest na piątym roku, specjalizuje się w prawie handlowym. Czy to jest dziedzina prawa, którą Kinga zajmie się w przyszłości? Być może prestiżowe Jagiellonian University Vis Moot Team, którego Kinga jest członkiem, ugruntuje w studentce konkretne plany zawodowe.

Od wyników nauki Kingi uzależnione są również zarobki przyszłej prawniczki. Absolwent studiów prawniczych nie zarabia kokosów, po studiach może liczyć na wynagrodzenie w przedziale 3000 – 8000 złotych, jednak dobry prawnik z doświadczeniem, inkasuje już od 10000 do 17000 złotych.

Kinga Duda jest zatem na najlepszej drodze aby zarabiać więcej od swojego ojca. Szczególnie za kilka lat, gdy będzie już po stażu, jej pobory mogą wynieść nawet ponad 30 tysięcy złotych, czego jej bardzo życzymy.

Wielki powrót Kingi Dudy! O jej sukcesie mówi się już nawet za granicą!

HIT! Andrzej Duda z żoną pokazali walentynkowy portret! Żadna inna para prezydencka nie ma tak romantycznej fotki!

Andrzej Duda z Agatą Dudą z dumą poprowadzili Orszak Trzech Króli w Wadowicach! Pierwsza dama zachwyciła pięknym futerkowym kołnierzem!


Andrzej Duda z rodziną: żona Agata i córka Kinga

Andrzej Duda z rodziną: żona Agata i córka Kinga

Kinga Duda z ojcem na święceniu pokarmów w Krakowie

Kinga Duda z ojcem na święceniu pokarmów w Krakowie

4. Kinga Duda

4. Kinga Duda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×