Andrzej Duda pochwalił się wielkim sukcesem swojej ukochanej córki Kingi! Entuzjastyczny wpis prezydenta Polski podbija cały internet!

Kinga Duda zarobki

Kinga Duda zarobki

Kinga Duda skończyła studia prawnicze! Taką fenomenalną informacją podzielił się dziś na Instagramie prezydent Polski – Andrzej Duda. Szczęśliwy ojciec nie krył wielkiej radości z wyczynu swojej córki, czego wyraz dał w nietypowym komentarzu. Wpis Dudy jest już HITEM internetu!

Andrzej Duda i Agata Duda mogą być dumni ze swojej jedynej córki Kingi, która właśnie została absolwentką studiów prawniczych. Pociecha prezydenta Polski nie jest osobą medialną, dziewczyna postanowiła całkowicie poświęcić się swojej nauce, od kilku lat nie towarzyszyła swoim rodzicom podczas oficjalnych imprez. Kinga pozostała w Krakowie, gdzie uważnie studiowała prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. O edukacyjnych sukcesach Kingi wielokrotnie chwalił się dumny tata. Wiadomo bowiem, że Kinga była wzorową studentką, odnosząc imponujące wyniki i zdobywając niezliczoną ilość wyróżnień.

Piękna córka prezydenta Polski, podobnie jak jej ojciec, skończyła prawo, ponad to w trakcie swoich studiów dostała się do prestiżowego konkursu, w którym udział biorą jedynie wybitni studenci z ponad 300 uniwersytetów z 60 krajów. Kinga reprezentowała Polskę po raz drugi, uzyskując kolejne wyróżnienie. Obecnie córka Agaty i Andrzeja Dudów zakończyła swoją edukację w Krakowie, o czym poinformował Andrzej Duda na swoim Instagramie.

Prezydent Polski wkleił zdjęcie córki z pracą magisterską, jak również udostępnił zaskakujący komentarz. Duda zacytował słowa znanej polskiej piosenki.

To już jest koniec. Jesteśmy wolni. Możemy iść…  Duma! – napisał Duda

Pod postem głowy państwa pojawiło się mnóstwo gratulacji od internautów, którzy podzielili wielka radość swojego prezydenta.

  •  Gratulacje!
  • Jakie dalsze plany? Doktorat?
  • Ze mnie tez jest Pan dumny?
  • Gratulacje dla Kingi ❤❤
  • Gratulacje dla Córki
  • Piękna różowa oprawa pracy
  • Cudowny moment dla każdego rodzica.
  • Pozazdrościć Córki. Gratulacje Panie Prezydencie.
  • Gratuluję! Trzeba być dumnym z Takiej wspaniałej Córki!

Andrzej Duda ma dodatkowy powód do radości, jego ukochana córka poszła bowiem w jego ślady. Przypomnijmy, że Andrzej Duda w 1996 roku ukończył studia prawnicze również na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Następnie uzyskał stopień naukowy doktora nauk prawnych. Obecnie jest prezydentem Polski!

Kto wie, być może Kinga Duda za kilkanaście lat także zostanie filarem polskiej polityki.

Gratulacje! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. A wy?

Kinga Duda odniosła ogromny międzynarodowy sukces! Dziewczyna idzie jak burza! Słynny tata ma wielki powód do dumy!

Kinga Duda trafiła na usta całej Europy! Zafundowała Polsce niezłą reklamę

Co się dzieje z Kingą Dudą? Córka pary prezydenckiej nagle zniknęła z życia publicznego. Oto powód


Kinga Duda skończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim

Kinga Duda skończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim

Andrzej Duda z rodziną: żona Agata i córka Kinga

Andrzej Duda z rodziną: żona Agata i córka Kinga

Agata i Kinga Duda w Zakopanem, 2012 rok

Agata i Kinga Duda w Zakopanem, 2012 rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×