Szukaj

Kinga Duda przyłapana przed samymi wyborami. Tabloid opublikował pierwsze od dawna zdjęcia córki prezydenta

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda przed drugą turą wyborów prezydenckich wróciła do Polski. Nowe zdjęcia córki głowy państwa obiegły media. Co przedstawiają?

Kinga Duda nie pojawiła się na wieczorze wyborczym, w którego trakcie ogłoszono sondażowe wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich. Dlaczego? Głowa państwa i osoby z jego otoczenia milczą na ten temat. Można jednak przypuszczać, że ma to związek z jej karierą.

Duda od wielu miesięcy mieszka w Londynie, gdzie współpracuje z jedną z prestiżowych kancelarii prawnych. Przez kilka tygodni odbywała tam staż. Mówi się jednak, że to dopiero początek:

Staż Kingi Dudy upływał z końcem maja, ale wiadomo, że w Londynie pozostanie na dłużej. Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy – zdradzała w Onecie osoba z otoczenia rodziny prezydenta.

Przez pandemię koronawirusa prawniczka nie przyleciała do kraju od wielu miesięcy. Nie odwiedziła bliskich m.in. we Wielkanoc.

Kinga Duda wróciła do Polski. Paparazzi przyłapali ją przed domem

O tym, że Kinga wróci do Polski na drugą turę wyborów, mówi się od kilku dni. Wirtualna Polska podała, że córka prezydenta planuje przylecieć przed głosowaniem.

Z najnowszych informacji, jakie przekazuje Super Express, wynika, że Duda już w czwartek po godzinie 15:00 pojawiła się w rodzinnym Krakowie. Obładowana walizkami, wchodziła do domu. Czekali tam na nią paparazzi, którzy zrobili jej kilka zdjęć z ukrycia.

Tabloid donosi, że córka prezydenta wesprze go w ostatnim dniu kampanii wyborczej. Osoby z otoczenia Andrzeja Dudy są tego niemal pewne:

Kinga przyjechała, bo chce wesprzeć tatę w wyborach prezydenckich – mówi ważny polityk z otoczenia Dudy.

Kinga podobno pojawi się na spotkaniu z wyborcami. W niedzielę wraz z mamą i dziadkami podobno weźmie udział w wieczorze wyborczym.


Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×