Szukaj

Kinga Duda poleciała do USA i wywołała skandal w mediach! Prezydent już się tłumaczy

Kinga Duda poleciała do USA na koszt podatników? Prezydent Andrzej Duda przerwał milczenie i jednoznacznie skomentował krążące w internecie doniesienia. Zobacz, co takiego napisał na Twitterze.
Andrzej Duda, Kinga Duda

Andrzej Duda, Kinga Duda

Kinga Duda w środę pojawiła się w Stanach Zjednoczonych. Córka prezydenta Andrzeja Dudy i jego małżonki Agaty, wzięła udział w bankiecie w Białym Domu u Donalda Trumpa, w trakcie którego zachwyciła media swoją nową fryzurą. Pojawienie się Kingi w Waszyngtonie nie spodobało się jednak wszystkim.

Część internautów była tym faktem wręcz zbulwersowana. W licznych komentarzach pojawiających się w sieci użytkownicy zaczęli się zastanawiać, kto tak naprawdę opłacił koszty podróży córki pary prezydenckiej. By rozwiać wszelkie wątpliwości, jeden z nich zapytał samego prezydenta:

W jakim charakterze na wycieczce do Białego Domu była Pana córka? (…)  Jeżeli była prywatnie, to czy zapłaciła za przelot z własnych pieniędzy, czy jednak złożyli się na to wszyscy Polacy płacący podatki?

Andrzej Duda, chociaż bardzo rzadko odpowiada na zaczepki internautów, tym razem postanowił odnieść się do padających zarzutów. We wpisie na Twitterze przyznał, że pobyt Kingi został opłacony z jego prywatnych pieniędzy. Podatnicy nie dołożyli więc ani złotówki do biletu zdolnej studentki prawa:

Szanowny Panie, informuję, że Kinga przyleciała do USA na nasz prywatny koszt, samolotem regularnych linii lotniczych i przebywa tu także na nasz prywatny koszt. Zapewniam, że polski Podatnik nie dokłada do jej obecności w USA ani grosza. Życzę miłego dnia.

Dodajmy, że tego samego dnia konto ciekawskiego internauty niemal natychmiast zniknęło z sieci.

Zobacz: Agata Duda obleje się rumieńcem po słowach Melanii Trump! Pierwsza Dama RP zrobiła na Amerykance piorunujące wrażenie!

Zobacz: Kinga Duda w nowej fryzurze poleciała z rodzicami do Białego Domu! Jak wypadła w swojej kreacji na tle Melanii Trump?

Zobacz: Wyciekła pilnie strzeżona tajemnica dotycząca wizyty Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych! Szykuje się prawdziwa medialna petarda!


Kinga Duda

Kinga Duda, daughter of Polish President Andrzej Duda, right, applauds as she stands next to Commerce Secretary Wilbur Ross during a Polish-American reception where President Donald Trump and Polish President Andrzej Duda spoke in the East Room of the White House, Wednesday June 12, 2019. (AP Photo/Jacquelyn Martin)

Andrzej Duda z rodziną: żona Agata i córka Kinga

Andrzej Duda z rodziną: żona Agata i córka Kinga

Kinga Duda na Instagramie z ojcem Andrzejem

Kinga Duda na Instagramie z ojcem Andrzejem

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×