Szukaj

Kinga Duda dostała bojowe zdanie od rodziców. Pierwsza Dama nie mogłaby pozwolić sobie na taką aktywność

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda tuż przed końcem drugiej tury wyborów postanowiła wrócić do Polski. 25-latka wsparła ojca w końcówce kampanii. To jednak nie koniec zadań, jakie postawili przed nią rodzice. O co poprosiła córkę Pierwsza Dama?

Kinga Duda podobnie jak jej rodzice wzbudza ogromne zainteresowanie prasy. Odkąd jej ojciec został prezydentem, starała się jednak unikać medialnego szumu wokół swojej osoby. Zawsze jednak towarzyszyła swoim rodzicom podczas najważniejszych wystąpień. Jedynaczka od samego początku napawa swoich rodziców wielką dumą. Córka prezydenckiej pary świetnie radzi sobie w dorosłym życiu.

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim, a później dostała się na staż do jednej z renomowanych warszawskich kancelarii prawniczych. Została też laureatką międzynarodowego konkursu, który umożliwił jej odbycie stażu w jednej z kancelarii w Londynie. Kinga postanowiła wykorzystać nadarzającą się okazję i tym samym w lutym tego roku wyjechała do Wielkiej Brytanii.

Przed końcem drugiej tury wyborów Kinga nieoczekiwanie wróciła do Polski, by wesprzeć ojca w końcówce kampanii. Sprawiła tym radość nie tylko prezydentowi, ale także swojej mamie, która ze względu na panującą pandemią bardzo martwiła o przebywającą za granicą córkę. Jakiś czas temu dziadek dziewczyny, prof. Jan Tadeusz Duda zdradził w jednym z wywiadów, że jego wnuczka planuje zostać już w Polsce na stałe.

Kinga zaczyna aplikację w Polsce. Zakończyła już prawie staż zagraniczny i już nie jedzie za granicę. Coś tam ma jeszcze do zrobienia, ale to już końcówka i wykona ją zdalnie. Cieszę się, że Kinga będzie na miejscu. Bardzo jej kibicuję i trzymam za nią kciuki – mówił dziadek Kingi w rozmowie z dziennikiem Super Express.

Okazuje się, że zostaje w Polsce ze względu na obietnicę, którą złożyła swojej mamie.

Kinga Duda zostaje w Polsce. Musi pomóc Pierwszej Damie

Jak dowiedział się magazyn Na żywo, Kinga Duda ma do wykonania w kraju bardzo ważne zadanie. O pomoc poprosiła ją Pierwsza Dama. Żona prezydenta ze względu na bardzo napięty grafik nie ma czasu, aby dopilnować remontu apartamentu, który dwa lata temu kupili razem z mężem w Krakowie. Matka i córka mają bardzo podobny gust, dlatego Agata Duda ufa jej bezgraniczne.

Zawszę będę Krakowianinem, moje miejsce też jest w Krakowie. Przez lata mieszkaliśmy na Prądniku Białym, nadal chcemy mieć to mieszkanie, żeby zawsze mieć dokąd wrócić. Nasza córka też potrzebuje mieszkania – wyjawił jakiś czas temu Andrzej Duda.

Miejmy nadzieję, że Kinga zdecyduje się zostać w Krakowie, a dzięki jej czujnemu oku remont w domu prezydenckiej pary w końcu nabierze tempa.


Andrzej Duda, Agata Duda, Kinga Duda - wybory prezydenckie 2020

Andrzej Duda, Agata Duda, Kinga Duda - wybory prezydenckie 2020

Andrzej, Agata i Kinga Duda - Wybory prezydenckie 2020

Andrzej, Agata i Kinga Duda - Wybory prezydenckie 2020

Kinga Duda - wybory 2020

Kinga Duda - wybory 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×