Szukaj

Luksusowy urlop Kingi Dudy. Tak odpoczywa córka pary prezydenckiej. Tabloid pokazał zdjęcia

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda wróciła z Londynu i spędza urlop nad polskim morzem. Na córkę pary prezydenckiej natknęli się fotoreporterzy, którzy zrobili jej kilka zdjęć z ukrycia. Co na nich widać?

Kinga Duda przez ostatnie miesiące mieszkała w Londynie. Tam odbywała staż w prestiżowej kancelarii prawnej. Na swojej karierze skupiła się tak bardzo, że postanowiła zostać w Wielkiej Brytanii nawet w momencie, w którym wybuchła pandemia koronawirusa. Córka pary prezydenckiej przez wiele miesięcy nie wracała do kraju. Nie odwiedziła swoich bliskich nawet na Wielkanoc.

Duda przyleciała do ojczyzny na kilka dni przed głosowaniem w drugiej turze wyborów prezydenckich. Towarzyszyła ojcu podczas wieczoru wyborczego, a także zabrała głos, gdy pierwsze, sondażowe wyniki wskazywały, że Andrzejowi Dudzie udało się uzyskać reelekcję. Chwyciła mikrofon i zwróciła się do Polaków:

Chciałabym zaapelować do państwa, aby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy, i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi. I wszyscy zasługujemy na szacunek. Absolutnie wszyscy. Nikt nie zasługuje na to, aby być obiektem nienawiści. Szanujmy się.

Kinga Duda spędza urlop nad polskim morzem

Kinga Duda wraca do kraju na stałe. Już wkrótce rozpocznie aplikację w Polsce, o czym na łamach Super Expressu opowiedział jej dziadek, prof. Jan Tadeusz Duda:

Kinga zaczyna aplikację w Polsce. Zakończyła już prawie staż zagraniczny i już nie jedzie za granicę. Coś tam ma jeszcze do zrobienia, ale to już końcówka i wykona ją zdalnie. Cieszę się, że Kinga będzie na miejscu. Bardzo jej kibicuję i trzymam za nią kciuki – mówił w rozmowie z dziennikiem.

Zanim Duda na dobre uda się do pracy, odpoczywa z rodziną nad polskim morzem. Fakt podaje, że spędzają czas w ośrodku Mewa w Juracie. Mają bardzo komfortowe warunku do relaksu. Tabloid podaje, że luksusowy obiekt jest położony na terenie kilkudziesięciu hektarów. Tam znajdują się dwie wille, kort tenisowy i wieża widokowa z krytym basenem.

To jednak nie koniec. Kinga i jej rodzice mają dostęp do zamkniętej plaży. Mogą korzystać z przystani i lądowiska dla helikopterów. Podczas urlopu towarzyszą im paparazzi. Jak wynika ze zdjęć, które znajdują się na okładce Faktu, dziewczyna i jej ojciec lubią się relaksować na skuterach wodnych.

 


Andrzej Duda i Agata Duda na skuterach wodnych

Andrzej Duda i Agata Duda na skuterach wodnych

Andrzej Duda, Agata Duda, Kinga Duda - wybory prezydenckie 2020

Andrzej Duda, Agata Duda, Kinga Duda - wybory prezydenckie 2020

Kinga Duda na wyborach prezydenckich 2020

Kinga Duda na wyborach prezydenckich 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×