Oficjalna notka o Kindze Dudzie, a w niej takie wieści. Prezydent nie chwalił się zmianami w życiu córki

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda zapisała na swoim koncie kolejny sukces, którego szczegóły przedostały się do prasy. Rodzice z pewnością są z niej bardzo dumni.

Kinga Duda od kilku lat koncentruje się na karierze. Najpierw skończyła Uniwersytet Jagielloński. Potem odbyła staż w prestiżowej kancelarii prawnej w Wielkiej Brytanii, który ukończyła w zeszłym roku. Wróciła do Polski tuż przed końcem drugiej tury wyborów prezydenckich, w których jej tata ubiegał się o reelekcję.

Duda długo nie narzekała na brak zajęć. Gdy Andrzej Duda został wybrany na kolejną kadencję, przez kilka tygodni pełniła funkcję społecznego doradcy prezydenta. Potem znalazła zatrudnienie w jednej z warszawskich kancelarii. Tam zajmuje się sporami sądowymi i arbitrażowymi.

Podobno w miejscu pracy nie tylko spełnia się zawodowo, ale także znalazła miłość. Niedawno plotkowano, że poznała świetnie wykształconego bruneta, który wpadł jej w oko. Osoba z jej otoczenia zdradziła tygodnikowi Dobry Tydzień, że po pewnym czasie córka prezydenta się nim zauroczyła:

Ze strony Kingi początkowo była to tylko fascynacja mądrym, życzliwym i nietraktującym jej z góry człowiekiem. Potem się zauroczyła. Tych dwoje na pewno wiele łączy. Zdarza im się w trakcie pracy wyskoczyć na kawę, chociaż z kancelarii zawsze wychodzą osobno, aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń – ujawniła osoba z otoczenia Dudy.

Kinga Duda osiągnęła kolejny sukces. Andrzej i Agata Dudowie mają powód do dumy

Chociaż Kinga Duda nie skomentowała spekulacji prasy na temat nowego partnera, niedawno w mediach pojawiła się informacja o jej sukcesie. Jak donosi Super Express, córka prezydenta weszła w skład grupy reprezentującej jej kancelarię w webinarium eksperckim, które zorganizowało wydawnictwo Legalease.

Kinga Duda brała udział w wydarzeniu jako specjalistka od spraw związanych z mediacjami i sporami sądowymi w kontekście rozwoju nowych technologii – czytamy w tabloidzie.

Tabloid dodaje, że na stronie wydarzenia umieszczono krótką biografię Dudy:

Kinga Duda specjalizuje się w arbitrażu oraz sporach sądowych projektów technologicznych. Kinga doradzała klientom w kilkudziesięciu sporach informatycznych na etapie przedsądowym, mediacyjnym i sądowym. Uczestniczyła w negocjacjach ugód pomiędzy podmiotami prywatnymi – napisano o córce Andrzeja Dudy i Agaty Dudy.

Z pewnością Andrzej Duda i Agata Duda są dumni z sukcesu, jaki udało się osiągnąć ich córce.


Kinga Duda

Kinga Duda

Agata Duda i Kinga Duda na zaprzysiężeniu

Agata Duda i Kinga Duda na zaprzysiężeniu

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×