Paparazzi sfotografowali Kingę Dudę w niezręcznej sytuacji. Nie dostarczyła rodzicom powodów do dumy

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda została przyłapana przez paparazzi w jednoznacznej sytuacji. Zdjęcie trafiło na okładkę tabloidu. Jej rodzice mogą nie być dumni, gdy to zobaczą. 

Kinga Duda jest jedyną córką prezydenta Andrzeja Dudy. Odkąd jej ojciec pełni funkcję głowy państwa, jej nazwisko co jakiś czas pojawia się w kolorowej prasie. Niedawno sporo uwagi poświęcono nowemu mężczyźnie, który podobno znalazł się w jej życiu. Ponoć zadurzyła się w przystojnym brunecie, którego poznała w pracy. O tym był przekonany informator Dobrego Tygodnia, który opowiedział o szczegółach ich relacji:

Ze strony Kingi początkowo była to tylko fascynacja mądrym, życzliwym i nietraktującym jej z góry człowiekiem. Potem się zauroczyła. Tych dwoje na pewno wiele łączy. Zdarza im się w trakcie pracy wyskoczyć na kawę, chociaż z kancelarii zawsze wychodzą osobno, aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń.

Kinga Duda przyłapana na papierosie. Andrzej Duda może nie być dumny

Chociaż Duda nie wypowiada się na temat swojego życia uczuciowego, wiadomo, że na co dzień spełnia się jako prawniczka. Najpierw ukończyła Uniwersytet Jagielloński. Potem odbyła staż w prestiżowej kancelarii prawnej w Wielkiej Brytanii. Do Polski wróciła w zeszłym roku, krótko przed końcem drugiej tury wyborów prezydenckich.

Aktualnie Kinga Duda pracuje w jednej z warszawskich kancelarii. Zajmuje się sporami sądowymi i arbitrażowymi. Niedawno podczas przerwy w pracy wyszła przed kancelarię, gdzie próbowała zregenerować siły do dalszego działania. Przyłapali ją paparazzi, którzy zrobili jej kilka zdjęć z ukrycia. Te trafiły na okładkę Super Expressu:

Choć córka prezydenta pali, to wybrała nieco mniej szkodliwy sposób. Używa podgrzewacza tytoniu bez dymu. Warto jednak pamiętać, że to wciąż nikotyna. […] Próbowała rozładować stres? Podpowiadamy: uciekanie do nałogów nie jest najlepszym rozwiązaniem — czytamy w tabloidzie.

Gdy Andrzej Duda i jego żona Agata zobaczą te fotografie, mogą nie być z nich zadowoleni. Nie jest bowiem tajemnicą, że prezydent, chociaż sam palił papierosy, zerwał z nałogiem w 2017 roku. Nie ukrywa, że korzystał ze środków wspomagających, które pomogły mu przetrwać ten czas.


Kinga Duda na okładce Super Expressu

Kinga Duda na okładce Super Expressu

Kinga Duda przyłapana z papierosem

Kinga Duda przyłapana z papierosem

Kinga Duda

Kinga Duda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×