Szukaj

Co za zmiana! Kinga Duda zdecydowała się na zabieg, po którym wygląda lepiej niż 10 lat temu. Też to widzicie?

Kinga Duda: metamorfoza

Kinga Duda: metamorfoza

Wybory prezydenckie 2020. Kinga Duda pojawiła się na wieczorze wyborczym po II turze. Córka prezydenta przez ostatnie lata przeszła spektakularną metamorfozę. Wszystko przez jeden mały zabieg. Jaki?

Kinga Duda przez wiele miesięcy mieszkała w Londynie. Do kraju wróciła w czwartek, tuż przed wyborami prezydenckimi. Razem z rodzicami udała się do lokalu wyborczego, by oddać głos, a także pojawiła się podczas wieczoru wyborczego. Gdy pierwsze sondażowe wyniki podały, że Andrzej Duda wywalczył reelekcję, jego córka zabrała głos.

Kinga w swoim przemówieniu podziękowała wszystkim, którzy wspierali jej ojca. Z mównicy zaapelowała o wzajemny szacunek:

Chciałabym zaapelować do państwa, aby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy, i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi. I wszyscy zasługujemy na szacunek. Absolutnie wszyscy. Nikt nie zasługuje na to, aby być obiektem nienawiści. Szanujmy się.

Kinga Duda przeszła metamorfozę. Jak bardzo się zmieniła?

Kinga podczas wieczoru wyborczego pojawiła się w dobrze dobranej stylizacji, która podkreślała atuty jej sylwetki. Miała idealnie wykonany makijaż i perfekcyjnie upięte włosy. Duda zdecydowała się na zabieg wybielania zębów, dzięki któremu przyciągała uwagę śnieżnobiałym uśmiechem.

Pomimo tego, że wyglądała idealnie, nie zawsze tak było. Dowodem są zdjęcia sprzed 10 lat. Kinga gościła w sztabie Andrzeja Dudy, który kandydował na prezydenta Krakowa. Kolejny raz pokazała się publicznie cztery lata później, gdy co jakiś czas towarzyszyła tacie podczas spotkań z wyborcami. Na jedno z nich ubrała się w spodnie w kropki i ciemną koszulę. W oczy rzucał się makijaż, który na niektórych zdjęciach wydawał się zbyt ciemny.

Kinga w ciągu ostatnich lat przeszła spektakularną metamorfozę i trzyma się z daleka od mediów. Mieszka w Londynie, gdzie współpracuje z jedną z kancelarii. Gdy tylko się pojawia publicznie, cieszy się sporym zainteresowaniem wśród obecnych dziennikarzy.

Aktualne i archiwalne zdjęcia córki prezydenta znajdziecie w galerii.


Kinga Duda i Andrzej Duda w 2010 roku

Kinga Duda i Andrzej Duda w 2010 roku

Kinga Duda, Światowe Dni Młodzieży 2016. Przyjazd Papieża Franciszka na Zamek Karolewski na Wawelu (fot. East News)

Kinga Duda, Światowe Dni Młodzieży 2016. Przyjazd Papieża Franciszka na Zamek Karolewski na Wawelu (fot. East News)

Kinga Duda weźmie udział w rozbieranej sesji zdjęciowej?

Kinga Duda weźmie udział w rozbieranej sesji zdjęciowej?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×