Szukaj

Zaskakujące przemówienie córki prezydenta. Kinga Duda zaprezentowała poglądy bliskie Trzaskowskiemu. Co na to jej tata?

Kinga Duda - przemówienie

Kinga Duda - przemówienie

Wybory prezydenckie 2020. Kinga Duda przemówiła podczas wieczoru wyborczego. Jej słowa mogą zaskoczyć.

Wybory prezydenckie zakończyły się podczas drugiej tury. Kandydaci walczyli do końca o każdy głos. Mogli także liczyć na wsparcie swoich najbliższych. Przez całą kampanię żony stały u boku Andrzeja Dudy i Rafał Trzaskowskiego. Frekwencja wynosiła blisko 70 %. Pierwsze sondaże wskazują, że na pierwszego z nich zagłosowało 50,4 % wyborców, na drugiego – 49,6 %. Badanie dopuszcza 2 punkty procentowe błędu. Musimy poczekać na ostateczne wyniki.

Podczas wieczoru wyborczego przemówiły także Agata Duda – która zaskoczyła swoimi słowami oraz córka prezydenta, Kinga. Co powiedziała?

Kinga Duda: przemówienie podczas wieczoru wyborczego

Po ogłoszeniu wyników sondażowych exit poll na mównicę weszła Kinga Duda. Córka prezydenta przemówiła do zgromadzonego tłumu i wyborców w całej Polsce.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wspierali mojego tatę dobrym słowem, uśmiechem, uściskiem dłoni. To państwo dawaliście mu siłę, aby wytrwać do końca – powiedziała – Oczywiście musimy poczekać na oficjalne wyniki wyborów. Ale wiem, że jeżeli okaże się, że tata wygrał te wybory, to wiem, że będzie dobrze wykonywał swoje zadania, bo jest dobrym człowiekiem, który kocha ludzi i kocha ten kraj. I zrobi wszystko, żeby było dla Polski jak najlepiej – dodała.

Następnie z jej ust padły słowa, które mogły zaskoczyć.

Chciałabym zaapelować do państwa, aby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy, i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi. I wszyscy zasługujemy na szacunek. Absolutnie wszyscy. Nikt nie zasługuje na to, aby być obiektem nienawiści. Szanujmy się – zakończyła.

Na jej przemówienie z entuzjazmem zareagowali zgromadzeni. Kinga zdradziła przy tym, że ma poglądy bliskie tym, które głosi Rafał Trzaskowski. Co na to Andrzej Duda?


Kinga Duda - wybory 2020

Kinga Duda - wybory 2020

Andrzej Duda, Agata Duda, Kinga Duda - wybory prezydenckie 2020

Andrzej Duda, Agata Duda, Kinga Duda - wybory prezydenckie 2020

Andrzej Duda, Agata Duda, Kinga Duda - wybory prezydenckie 2020

Andrzej Duda, Agata Duda, Kinga Duda - wybory prezydenckie 2020

Dodaj komentarz

 • Ava pisze:

  Zaprezentowała poglądy bliskie swojemu ojcu, brawo, Kinga Duda ????????

 • Jozek pisze:

  Oj glupki, glupki. To sa poglady Dudy. Szanowac nie oznacza akceptowac wszystko co kazdy chce. Duda szanuje i toleruje (tolerowac znaczy znosci, nie akceptowac!), ale ma jaja i nie zaakceptuje tego co jest niezgodne z jego wiara i sumieniem, Trzaskowski za to bezmyslnie akceptuje wszystko co tylko lewackie.

 • Gość pisze:

  Wszyscy równi? ANDRZEJ mówił coś innego…

 • Gość pisze:

  Wszyscy równi? Tatuś coś innego mówił…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×