Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Kinga Duda cudem uniknęła wypadku!Kinga Duda nie wsiadła do limuzyny prezydenckiej

Wypadkiem Andrzeja Dudy żyje cała Polska. Prezydent w zeszły piątek jechał limuzyną, w której pękło koło. W rezultacie nic się nie stało, ale mogło dość do prawdziwej tragedii. Obecnie trwają ustalenia przyczyn tego zdarzenia. Biuro Ochrony Rządu zastanawia się jakim cudem w ogóle do niego doszło.

Zobacz: Szokujące informacje w sprawie wypadku prezydenta Andrzeja Dudy

Całe zdarzenie bardzo odbiło się na zdrowiu psychicznym Agaty Dudy, która zaraz po wydarzeniu spotkała się z mężem. Doceniła, że nic mu się nie stało. Prezydent od razu do niej zadzwonił i uspokoił ukochaną. Nie chciał by o tragedii dowiedziała się z mediów.

Dziś do mediów wyciekła informacja, że w feralnym samochodzie mogła być także Kinga Duda! Córka prezydenta w ostatniej chwili zmieniła zdanie i nie wsiadła do limuzyny. Dziewczyna bardzo często towarzyszy ojcu w jego służbowych podróżach i chętnie uczestniczy w życiu politycznym. Pałac prezydencki widzi ją w tej roli, bo wie, że Kinga jest studentką prawa i podobnie jak jej ojciec ma w sobie poczucie misji.

Od tego momentu pierwsza dama będzie zwracała większą uwagę na to, gdzie i w jakim celu jej córka towarzyszy głowie państwa.

Kinga Duda (fot. ONS)

Kinga Duda miała jechać samochodem z Andrzejem Dudą

Uważasz, że Kinga Duda powinna założyć konto na Instagramie i Facebooku?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×