Życie Kingi Dudy w Pałacu Prezydenckim wcale nie jest tak kolorowe. Córka prezydenta narzeka na BOR!

Kinga Duda narzeka na BOR

Kinga Duda przed dwoma miesiącami podjęła ważną decyzję i opuściła rodzinny Kraków, by wraz z rodzicami zamieszkać w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Szybko okazało się, że córka prezydenta zaklimatyzowała się i poczuła klimat stolicy. Na krótko po przeprowadzce paparazzi nakryli 21-latkę na spacerze z Maciejem Musiałem. Media od razu zaczęły spekulować, że ta dwójka ma romans.

Kilka dni później na portalach społecznościowych pojawiły się zdjęcia Kingi z jednego z warszawskich klubów. Dziewczyna bawiła się tam w towarzystwie fana kobiecych kształtów, Wujaszka Liestyle.

Wydawać by się mogło, że życie Kingi w Warszawie jest usłane różami. Teraz okazuje się, że nie do końca… Jest jedna rzecz, która szczególnie przeszkadza 21-latce. Co to takiego?

Jak czytamy w tygodniku Rewia, córka Andrzeja Dudy narzeka na BOR! Podobno ciągła obecność funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu stała się dla niej uciążliwa. Z jednej strony stała kontrola i ochrona jest w tym wypadku niezbędna, z drugiej jednak zdajemy sobie sprawę, że Kinga może czuć się przytłoczona ciągłym nadzorem.

Tylko ciekawe, co na to Agata i Andrzej Duda

Zobacz: Kinga Duda znów podpadła rodzicom. Co tym razem nie spodobało się parze prezydenckiej?

Kinga Duda skarży się na BOR

Kinga Duda skarży się na BOR

Kinga Duda skarży się na BOR

Kinga Duda skarży się na BOR


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×