Szukaj

Kinga Duda w czerni na zaprzysiężeniu ojca na prezydenta. Wybrała dodatek, który ożywił jej stylizację

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda pojawiła się na zaprzysiężeniu swojego ojca. Jedynaczka postanowiła towarzyszyć mu w tak ważnym dniu. Na jaką stylizację się zdecydowała?

Andrzej Duda po bardzo długiej kampanii prezydenckiej po raz kolejny wygrał wybory. Urzędujący prezydent zdobył większość głosów, pokonując Rafała Trzaskowskiego. Tym samym przedłużył swoją kadencję na kolejne 5 lat. Dzisiaj w sejmie odbyło się uroczyste zaprzysiężenie Andrzeja Dudy. Złożył on przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym. Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się oświadczenia kolejnych polityków, którzy pomimo zaproszenia nie zdecydowali się przybyć na tak ważną uroczystość.

U boku prezydenta Dudy w tym ważnym dniu nie zabrakło oczywiście jego żony Agaty, a także jedynej córki Kingi. Córka prezydenta zawsze starała się trzymać nieco z boku. Młoda prawniczka stroniła od mediów i nie wypowiadała się publicznie. Nie była obecna także podczas kampanii prezydenckiej swojego ojca. W tym czasie przebywała bowiem w Londynie, gdzie odbywała staż w jednej z najbardziej uznanych brytyjskich kancelarii. Jej nieobecność u boku ojca było szeroko komentowana w mediach. Kinga pojawiła się w kraju tuż przed zakończeniem drugiej tury wyborów i wspierała ojca podczas wiecu wyborczego.

Kinga Duda na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy

Córka prezydenta wzbudza nie mniejsze zainteresowanie niż jej ojciec. Prasa szeroko rozpisuje się zwłaszcza o jej stylizacjach. Pojawiając się na wiecu wyborczym swojego ojca, wybrała klasykę. Postawiła na monochromatyzm i bardzo prosty krój. Kinga zdecydowała się na  bardzo skromną białą garsonkę i takie same spodnie. Bliźniaczą stylizację tego dnia założyła także jej matka Agata Duda.

Na uroczyste zaprzysiężenie wybrała całkiem inną stylizację. Jej matka nadal trzymała się białego koloru. Kinga natomiast tego dnia wybrała czarną sukienkę z rękawami o długości 3/4, kończącą się tuż przed kolanem. Ozdobą całej kreacji była wielka kremowa kokarda związana tuż pod szyją. Włosy upięła w niski luźny kok, a z przodu swobodnie zwisało kilka pasemek loków. Przez całą uroczystość miała na sobie także czarną maseczkę ochronną.

Co sądzicie o tej stylizacji Kingi Dudy?


Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×