Szukaj

Kinga Duda trafiła na usta całej Europy! Zafundowała Polsce niezłą reklamę

Kinga Duda w prestiżowym konkursie Vis Moot

Życie prywatne Kingi Dudy owiane jest tajemnicą. Córka pary prezydenckiej raczej nie ma aspiracji do bycia celebrytką, tylko przez chwilę tabloidy donosiły o jej bliskiej relacji z Maciejem Musiałem i blogerem Wujaszkiem Liestyle, z którym spotkała się na drinka w warszawskim klubie. Poza tym wiemy, że Kinga jest wzorową studentką IV roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, która dumnie reprezentuje swoją krakowską uczelnię na okolicznościowych imprezach. Teraz o naszej młodej damie jest głośno nie tylko w kraju, ale też za granicą.

Wiele zachodnich mediów odnotowało wspaniały fakt, że Kinga dostała się do bardzo prestiżowego konkursu. O udziale Dudy w plebiscycie Vis Moot Europejczycy mówią w samych superlatywach.

Celem konkursu jest popularyzacja międzynarodowego arbitrażu handlowego oraz Konwencji Wiedeńskiej o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów. Praca nad kazusem konkursowym w jak największym stopniu przypominać ma pracę profesjonalnych prawników i odbywa się w całości w języku angielskim. Dzięki konkursowi studenci mogą nawiązać pierwsze zawodowe kontakty. Oprócz tego uczestnictwo w nim stanowi niezapomnianą przygodę i doświadczenie kształtujące nierzadko całą przyszłą karierę – możemy przeczytać na stronie Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Finał 25 edycji, w której startuje Kinga, odbędzie się w stolicy Austrii – Wiedniu. W jaki sposób organizatorzy przedstawiają sylwetkę Polki?

Płynnie mówi po angielsku, obecnie uczy się niemieckiego. Tego lata Kinga rozwijała swoje umiejętności prawnicze na stażu w międzynarodowej firmie prawniczej w Warszawie. W wolnym czasie jeździ na nartach, podróżuje i czyta książki.

Andrzej i Agata Dudowie muszą być dumni z sukcesu córki. Zuch dziewczyna.

Mateusz Morawiecki jest dumnym ojcem czwórki dzieci! Jego córka Aleksandra to prawdziwa piękność! Dziewczyna wygląda jak anioł!

Agata Duda ukrywa córkę przed światem? Powodem może być nowa miłość pięknej Kingi!

Kinga Duda pokazała długie nogi na ŚDM 2016. Chce być jak księżna Kate? Ta stylizacja tylko to potwierdza


Uważasz, że Kinga Duda powinna założyć konto na Instagramie i Facebooku?

×