Szukaj

Kinga Duda opuściła lokal wyborczy bez oddania głosu. Kancelaria Prezydenta oficjalnie komentuje

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda w niedzielę w towarzystwie kamer i fotoreporterów wybrała się do lokalu wyborczego. Córka prezydenta nie od razu oddała głos. Co się stało?

Kinga Duda przez kilka ostatnich miesięcy przebywała w Londynie. Tam odbywała staż w jednej z prestiżowych kancelarii, który skończył się w maju. Nieoficjalnie mówi się, że współpraca została przedłużona na kolejny okres:

Staż Kingi Dudy upływał z końcem maja, ale wiadomo, że w Londynie pozostanie na dłużej. Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy – zdradzała w Onecie osoba z otoczenia rodziny prezydenta.

Prawdopodobnie ze względu na służbowe zobowiązania, Kinga nie przyleciała do Polski na pierwszą turę głosowania w wyborach prezydenckich. Zabrakło jej podczas wiecu wyborczego, co nie umknęło uwadze mediów.

Kinga Duda miała problem z zagłosowaniem w drugiej turze. Dlaczego?

Kinga wróciła do kraju w czwartek, by wspierać ojca na ostatniej prostej kampanii. W towarzystwie rodziców pojawiła się także w lokalu wyborczym w Krakowie. Postawiła na stylizację godną samej księżnej Kate, co uwiecznili fotoreporterzy. Ubrała się w białą suknię o kroju płaszcza, która świetnie podkreślała jej zgrabną figurę.

Duda nie od razu otrzymała kartę do głosowania. Chociaż pokazała dowód osobisty, odeszła z pustymi rękami. Dlaczego? Sprawę w rozmowie z Wirtualną Polską skomentował rzecznik Kancelarii Prezydenta, Błażej Spychalski. Powiedział, że zamieszanie wynikało z tego, że Kinga w pierwszej turze oddała głos w Londynie:

Stamtąd miała zaświadczenie, które pokazała w Krakowie. Był w nim jednak numer paszportu, a Kinga miała ze sobą dowód osobisty. Dlatego musiała wrócić do domu po paszport.

Duda opuściła lokal i udała się po niezbędne dokumenty. Gdy wróciła otrzymała kartę i skreśliła wybranego przez siebie kandydata.


Andrzej. Agata i Kinga Duda - Wybory prezydenckie 2020

Andrzej. Agata i Kinga Duda - Wybory prezydenckie 2020

Andrzej, Agata i Kinga Duda - Wybory prezydenckie 2020

Andrzej, Agata i Kinga Duda - Wybory prezydenckie 2020

Kinga Duda na wyborach prezydenckich 2020

Kinga Duda na wyborach prezydenckich 2020

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Śliczna dziewczyna. Bardzo zdolna i Wykształcona. Celebrytki pękają z zazdrości.Juz próbują ją szczypać. Nie da się bo deklasuje każda. Prezentują się świetnie. Czekamy na przekazywanie prawdy.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×