Szukaj

Nowe plotki na temat życia uczuciowego Kingi Dudy. Co się dzieje za granicą?

Kinga Duda - miłość

Kinga Duda - miłość

Kinga Duda i Maciej Musiał spotkali się w Londynie. Co łączy córkę prezydenta i aktora? Czy ich relacja zmieniła się przez lata? Wszystko jasne.

Kinga Duda to nie tylko córka Prezydenta RP Andrzeja Dudy, ale także świetnie zapowiadająca się prawniczka. Przez trzy miesiące pracowała w jednej z warszawskich kancelarii, gdzie wykonywała zawód młodszego prawnika. Chociaż osoby zatrudnione na tym stanowisku mogą zarabiać nawet 7 tysięcy złotych pensji, postanowiła z tego zrezygnować.

Powodem był fakt, że Kinga chciała postawić kolejny krok w swojej karierze. Już dawno planowała pracę w jednej z londyńskich kancelarii, postanowiła plan wcielić w życie. Spakowała walizki i wyprowadziła się do Londynu, gdzie wkrótce planuje podbić rynek pracy. Gdzie będzie pracować? O tym z pewnością przekonamy się za jakiś czas.

Kinga Duda i Maciej Musiał razem w Londynie. Co ich łączy?

Podobno córka Andrzeja Dudy w Londynie nie jest sama. Może liczyć na wsparcie przyjaciół, którzy pomagają jej się zaaklimatyzować. W tym gronie ma być także aktor Maciej Musiał, z którym Kinga spotkała się w stolicy Wielkie Brytanii. Jak donosi Dobry Tydzień, aktor na co dzień pomieszkuje w mieście i pomaga swojej przyjaciółce:

Czy tak rzeczywiście jest? Musiał komentować tego nie chce:

Wolałbym nie zostawiać żadnego komentarza – powiedział w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Kinga Duda i Maciej Musiał razem? Zdjęcia

Kinga Duda i Maciej Musiał razem? Zdjęcia

Nie jest tajemnicą, że Musiał i Duda przyjaźnią się od wielu lat. Kilka lat temu kolorowa prasa co jakiś czas informowała o ich bliskiej relacji. Plotki o ich romansie przybierały na sile szczególnie po tym, gdy pojawiły się zdjęcia, na których Kinga i Maciej  spacerują wokół Pałacu Prezydenckiego. Dopiero oficjalny komentarz gwiazdora rozwiał wątpliwości – z córką prezydenta Polski łączy go jedynie przyjaźń:

Znamy się i po prostu wybraliśmy się na wycieczkę po pałacu – przyznał wówczas aktor.

Pomimo upływu lat nadal się przyjaźnią.

Zobacz także: Maciej Musiał pokazał nową dziewczynę w sylwestra. Ale ma nogi!


Kinga Duda

Kinga Duda, daughter of Polish President Andrzej Duda, right, applauds as she stands next to Commerce Secretary Wilbur Ross during a Polish-American reception where President Donald Trump and Polish President Andrzej Duda spoke in the East Room of the White House, Wednesday June 12, 2019. (AP Photo/Jacquelyn Martin)

Andrzej Duda z rodziną: żona Agata i córka Kinga

Andrzej Duda z rodziną: żona Agata i córka Kinga

Kinga Duda na Instagramie z ojcem Andrzejem

Kinga Duda na Instagramie z ojcem Andrzejem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×