Kinga Duda znowu zakochana! Jej nowy związek będzie jednak wystawiony na próbę…

Kinga Duda

Kinga Duda ma nowego chłopaka

Ostatnio nazwisko Kingi Dudy nie znika z pierwszych stron tabloidów. Niedawno córka prezydenta opuściła rodzinny Kraków i przeniosła się do Warszawy. Niemalże od razu paparazzi przyłapali 20-latkę na spacerze z Maciejem Musiałem. Media od razu zaczęły spekulować, że tych dwoje łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Głos w tej sprawie zabrał nawet sam agent aktora, który zapewnił, że nie ma mowy o żadnym romansie.

Ich bliskich relacji nie akceptuje nawet sama Pierwsza Dama. Okazuje się, że chyba nie będzie musiała bo serce Kingi jest zajęte i to nie przez Macieja! Jak czytamy we Fleszu 20-latka jest zakochana w studencie medycyny z Krakowa.

Ostatnio zakochani zostali przyłapani w jednej z warszawskich galerii handlowych. Później spędzili wieczór w modnym, nocnym klubie.

Jak to jednak bywa w przypadku wielkiej miłości, zawsze na drodze ku szczęściu muszą pojawić się jakieś przeszkody. Tym razem problemem jest odległość. Bartłomiej ciągle mieszka w Krakowie, a Kinga w Warszawie. Ich związek zostanie wystawiony na próbę.

Uważacie, że ich miłość ma szansę przetrwać?

Zobacz: Agata Duda nie chce związku Kingi z Maciejem Musiałem. Pierwsza Dama stanęła na ich drodze!

Kinga Duda jak Ola Kwaśniewska

Kinga Duda jak Ola Kwaśniewska

Kinga Duda rozpocznie karierę w branży modelingowej? (fot. Jakub Dąborwski)

Kinga Duda rozpocznie karierę w branży modelingowej? (fot. Jakub Dąborwski)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×