Szukaj

Co się dzieje z Kingą Dudą? Pojawiły się pierwsze konkretne informacje

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda nie pojawiła się na wieczorze wyborczym, kiedy ogłoszono sondażowe wyniki wyborów prezydenckich. Co się z nią dzieje? Media obiegły nowe informacje.

Kinga Duda od kilku miesięcy przebywa w Londynie, gdzie robi karierę prawniczą. Do końca maja odbywała staż w jednej z prestiżowych kancelarii. Chociaż na ten temat prezydent i osoby z jego otoczenia milczą, mówi się, że współpraca została przedłużona na kolejny okres:

Staż Kingi Dudy upływał z końcem maja, ale wiadomo, że w Londynie pozostanie na dłużej. Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy – zdradzała w Onecie osoba z otoczenia rodziny prezydenta.

Kinga Duda pojawi się na wieczorze wyborczym po drugiej turze

Kinga od wielu miesięcy nie wróciła do Polski. Nie przyleciała na Wielkanoc, zabrakło jej podczas wieczoru wyborczego, gdy jej tata w Łowiczu dziękował za oddane głosy. Chociaż towarzyszyła mu żona, Agata, córki przy nich nie było. Internauci zaczęli się zastanawiać, co takiego się stało.

Pomimo tego, że powodów nieobecności Kingi oficjalnie nikt komentować nie chce, sztabowcy głowy państwa zdradzają Wirtualnej Polsce, że Duda pojawi się na wieczorze wyborczym po drugiej turze. Portal podaje, że to niejedyna osoba bliska prezydentowi, która będzie mu towarzyszyć tego dnia:

Oprócz córki prezydenta mają być też rodzice prezydenta Jan i Janina Duda. A także Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda. Cała czwórka świętowała sukces prezydenta Polski w 2015 roku, kiedy wygrywał w drugiej turze z Bronisławem Komorowskim — czytamy na WP.

Nieoficjalnie córka prezydenta przyleci do kraju w weekend tak, by zdążyć na głosowanie w wyborach prezydenckich. Przypomnijmy, że odbędzie się ono 12 lipca.


Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×