Kinga Duda odniosła ogromny międzynarodowy sukces! Dziewczyna idzie jak burza! Słynny tata ma wielki powód do dumy!

Kinga Duda i Andrzej Duda

Kinga Duda i Andrzej Duda

Kinga Duda w międzynarodowym konkursie w Wiedniu

22 letnia Kinga Duda od kilku już lat mieszka i studiuje w Krakowie. Przypomnijmy, że atrakcyjna córka prezydenta Andrzeja Dudy, jest na czwartym roku prawa – Uniwersytetu Jagiellońskiego, na swoim koncie ma już sporo sukcesów naukowych. Właściwie co roku otrzymuje z rąk władz uczelni wyróżnienia za wybitne osiągnięcia w nauce. Okazało się, że obecnie Kinga odniosła kolejny, tym razem bardzo prestiżowy sukces! Córka prezydenta będzie reprezentować Uniwersytet Jagielloński w międzynarodowym konkursie, z dziedziny międzynarodowego arbitrażu handlowego oraz ogólnie międzynarodowego prawa handlowego!

Zdolna córka Andrzeja Dudy została wyróżniona, i bierze udział w konkursie Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot odbywającym się co roku w Wiedniu. Warto nadmienić, że w konkursie wzięło udział ponad 300 uniwersytetów z 60 krajów.  Na Facebooku drużyny z UJ opublikowano sylwetki reprezentantów, w tym Kingi Dudy.

Z posta dowiadujemy się m.in., że Kinga Duda biegle mówi po angielsku i uczy się języka niemieckiego. Do jej zainteresowań należy jazda na nartach i czytanie książek. Jest też miłośniczką podróży. Córka Agaty Kornhauser-Dudy i Andrzeja Dudy interesuje się również „międzynarodowym prawem handlowym, prawem prywatnym, postępowaniem cywilnym i alternatywnymi metodami rozwiązywania sporów”, a w zeszłym roku odbyła staż w międzynarodowej kancelarii z siedzibą w Warszawie. Kinga Duda jest także absolwentką Szkoły Prawa Amerykańskiego współorganizowanej przez UJ i Katolicki Uniwersytet Amerykański.

Rodzice muszą być bardzo dumni z tak zdolnej córki! Gratulacje.

Zobacz: Wow! Kinga Duda z partnerem zachwycili na balu studenckim! Gorąca czerwień to zdecydowanie jej kolor!

Zobacz: Agata Duda ukrywa córkę przed światem? Powodem może być nowa miłość pięknej Kingi!

Zobacz: Mateusz Morawiecki jest dumnym ojcem czwórki dzieci! Jego córka Aleksandra to prawdziwa piękność! Dziewczyna wygląda jak anioł!


Kinga Duda z ojcem na święceniu pokarmów w Krakowie

Kinga Duda z ojcem na święceniu pokarmów w Krakowie

Kinga Duda - Wielkanoc 2017

Kinga Duda - Wielkanoc 2017

Kinga Duda i Bartłomiej Staszczak zaręczyli się

Kinga Duda i Bartłomiej Staszczak zaręczyli się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×