Szukaj

Kinga Duda odniosła ogromny międzynarodowy sukces! Dziewczyna idzie jak burza! Słynny tata ma wielki powód do dumy!

Kinga Duda i Andrzej Duda

Kinga Duda w międzynarodowym konkursie w Wiedniu

22 letnia Kinga Duda od kilku już lat mieszka i studiuje w Krakowie. Przypomnijmy, że atrakcyjna córka prezydenta Andrzeja Dudy, jest na czwartym roku prawa – Uniwersytetu Jagiellońskiego, na swoim koncie ma już sporo sukcesów naukowych. Właściwie co roku otrzymuje z rąk władz uczelni wyróżnienia za wybitne osiągnięcia w nauce. Okazało się, że obecnie Kinga odniosła kolejny, tym razem bardzo prestiżowy sukces! Córka prezydenta będzie reprezentować Uniwersytet Jagielloński w międzynarodowym konkursie, z dziedziny międzynarodowego arbitrażu handlowego oraz ogólnie międzynarodowego prawa handlowego!

Zdolna córka Andrzeja Dudy została wyróżniona, i bierze udział w konkursie Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot odbywającym się co roku w Wiedniu. Warto nadmienić, że w konkursie wzięło udział ponad 300 uniwersytetów z 60 krajów.  Na Facebooku drużyny z UJ opublikowano sylwetki reprezentantów, w tym Kingi Dudy.

Z posta dowiadujemy się m.in., że Kinga Duda biegle mówi po angielsku i uczy się języka niemieckiego. Do jej zainteresowań należy jazda na nartach i czytanie książek. Jest też miłośniczką podróży. Córka Agaty Kornhauser-Dudy i Andrzeja Dudy interesuje się również „międzynarodowym prawem handlowym, prawem prywatnym, postępowaniem cywilnym i alternatywnymi metodami rozwiązywania sporów”, a w zeszłym roku odbyła staż w międzynarodowej kancelarii z siedzibą w Warszawie. Kinga Duda jest także absolwentką Szkoły Prawa Amerykańskiego współorganizowanej przez UJ i Katolicki Uniwersytet Amerykański.

Rodzice muszą być bardzo dumni z tak zdolnej córki! Gratulacje.

Wow! Kinga Duda z partnerem zachwycili na balu studenckim! Gorąca czerwień to zdecydowanie jej kolor!

Agata Duda ukrywa córkę przed światem? Powodem może być nowa miłość pięknej Kingi!

Mateusz Morawiecki jest dumnym ojcem czwórki dzieci! Jego córka Aleksandra to prawdziwa piękność! Dziewczyna wygląda jak anioł!


Czy lubisz Kingę Dudę?

×