Szukaj

Wydało się, kim są rodzice chrzestni Archiego Harrisona! Rodzinny sekret nie jest już tajemnicą

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Harry i Meghan mogą nie być zadowoleni, bo podczas zamieszania z ich rezygnacja obowiązków w rodzinie królewskiej, na jaw wychodzą sekrety, które niekoniecznie miały ujrzeć świtało dzienne. Jednym z nich jest to, kim są chrzestni Archiego.

Meghan i Harry kilka miesięcy temu zdecydowali, że chrzest ich syna będzie uroczystością prywatną, na którą zaproszą jedynie 25 najbliższych osób. W dniu uroczystości opublikowali rodzinny portret, ale do tej pory uparcie milczą m.in. na temat tożsamości rodziców chrzestnych. W brytyjskiej prasie cały czas trwały spekulacje na temat tego, kto doznał tego zaszczytu. Teraz, przy okazji rezygnacji Sussexów z obowiązków, sprawa wyszła na jaw.

Archie Harrison – kim są jego rodzice chrzestni?

Meghan i Harry’emu bardzo zależało, aby szczegóły chrztu ich syna nie stały się publiczne, zwłaszcza tożsamość rodziców chrzestnych. Ich plany  pokrzyżował tak zwany Megxit.

Z powodu ich rezygnacji z reprezentowania rodziny królewskiej, tabloidy dotarły do informacji, kim są rodzice chrzestni Archiego. Rewelacjami podzielił się ze światem The Sunday Times.

Twierdzą, że matką chrzestną Archiego Harrisona została Tiggy Pettifer, która kiedyś pracowała w rodzinie królewskiej jako niania Harry’ego i Williama, natomiast ojcem chrzestnym chłopca został Mark Dyer, bliski znajomy księcia Karola, który przez długi czas był dla Harry’ego jak drugi ojciec.

Zarówno Tiggy, jak i Mark bardzo wspierali księcia po śmierci jego matki, księżnej Diany, a Sussexowie poprosili ich o pełnienie roli chrzestnych niedługo przed samą uroczystością.

Harry’emu zależało podobno na tym, aby tę funkcję sprawowały osoby, które miały ogromny wkład w jego wychowanie. Mowa tu w szczególności o Tiggy, która przez lata dawała mu ciepło i opiekę, których potrzebował, a których zabrakło ze strony krewnych.

Tiggy jest bardzo ważną osobą w życiu Harry’ego, kimś na kształt matki. To dlatego, że opiekowała się nim, gdy zmarła księżna Diana – zdradziło źródło magazynu Hello!.

Zobacz: Harry nie jest pierwszym, który odszedł z pałacu


Archie Harrison chrzest

Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×