Szukaj

5-letnia księżniczka Charlotte wprawiła Kate i Williama w osłupienie. Już wie, kim chce zostać w przyszłości

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte, chociaż ma dopiero pięć lat, już wie, kim zostanie w przyszłości. Niedawno swoimi planami podzieliła się z rodzicami. Księżna Kate i William pękają z dumy. 

Księżna Kate prawie dziesięć lat temu dołączyła do rodziny królewskiej. Gdy zaręczyła się, a potem poślubiła księcia Williama, stała się bardzo rozpoznawalna. Sympatię fanów zyskała nie tylko jako stylowa małżonka wnuka monarchini, ale także jako kochająca mama.

Kate i William wychowują troje dzieci: dwóch synów George’a i Louisa oraz córkę Charlotte. Dziewczynka znana jest z tego, że ma charakterek. Chociaż ma zaledwie pięć lat, już wie, czego chce i przeważnie to dostaje:

To mała dziewczynka, która wie, czego chce – wyznał informator „Woman’s Day”. – Będzie niezłym numerem, kiedy będzie starsza! Już teraz lubi dyktować rodzeństwo, co mają robić i nie podoba się jej, gdy któryś z braci się jej sprzeciwia.

Zobacz: Charlotte sprawia kłopoty Kate i Williamowi. Na uroczystej gali dała popis swoich możliwości

Kim księżniczka Charlotte chce zostać w przyszłości?

Charlotte ma już jasno określony plan na przyszłość. Jak donosi osoba z otoczenia rodziny królewskiej, pięciolatka poinformowała rodziców o swoich zamiarach. Niedawno obwieściła im, że chce zostać pielęgniarką. Kate i William są z niej bardzo dumni:

Chociaż na razie to jedynie plany dziecka, Kate i William są bardzo z nich zadowoleni. Wiedzą, że ich córka jest troskliwą dziewczynką, która nie podda się, dopóki nie osiągnie określonego celu. Nie zdziwiliby się, gdyby rzeczywiście za kilka lat spełniła swoje dziecięce zamiary – twierdzi źródło „New Idea”.

Wpływ na plany pięciolatki z pewnością ma zachowanie jej rodziców. Kate i William od dawna doceniają działalność pielęgniarek. Księżna już jakiś czas temu w rozmowie z BBC podkreślała, że odgrywają one ważną rolę w społeczeństwie:

Pielęgniarki odgrywają istotną rolę w zespołach opieki zdrowotnej na całym świecie. Ich zaangażowanie w pracę budzi podziw.

Nieco później małżonkowie, a także ich dzieci, w tym księżniczka Charlotte, owacjami na stojąco uczcili zaangażowanie medyków, którzy ciężko pracują w czasie pandemii koronawirusa. Cała rodzina miała na sobie niebieskie ubrania, które nawiązywały do strojów lekarzy i pielęgniarek.

Wyraźnie widoczne wsparcie rodziców dla pracowników służby zdrowia wywarło na Charlotte wrażenie. Nie trzeba dodawać, że jeśli rzeczywiście księżniczka wyrośnie na pielęgniarkę, Will i Kate będą niezmiernie dumni ze swojej córki.


Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Charlotte w wywiadzie z sir Davidem Attenborough

Charlotte w wywiadzie z sir Davidem Attenborough

Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×