Szukaj

Wreszcie runął wielki sekret idealnego biustu Kim Kardashian! Jej czarodziejski trik jest dziecinnie prosty!

Kim Kardashian piersi

Co robi Kim Kardashian, że ma duży biust? Oto jej trik

Kim Kardashian bezapelacyjnie jest najsłynniejszą celebrytką z rodzinnego amerykańskiego klanu. Na punkcie jej jędrnych pośladków i okazałego biustu szaleją fani na całym świecie, natomiast internautki uważają ją za ideał piękna. To Kim nauczyła kobiety prawidłowego używania rozświetlacza. Musimy przyznać, że jej imponujące głębokie dekolty i do granic możliwości wycięte kreacje, są fenomenem w dzisiejszym światowym show-biznesie. Tylko ona potrafi z dziką odwagą uwydatnić swoje ciało, a szczególnie biust

Okazuje się, że boska Kim opracowała swój magiczny patent na to, aby jej wielkie sztuczne piersi wyglądały naturalnie nawet bez biustonosza.

Kim Kardashian opływa w luksusach, kocha ekskluzywne marki zatem można się spodziewać, że jej metoda na jędrny biust, z uwagi na cenę, jest nieosiągalną dla zwykłej kobiety! Nic bardziej mylnego. Luksusowa celebrytka podtrzymuje swoje piersi taśmą klejącą, którą przymocowuje na ciele jak szelki, od ramion aż po sutki. Kim wyznała, że przez lata stosowała papierowej taśmy, ale najbardziej odpowiada jej tzw. gaffer tape, czyli taśma materiałowa – podobna do tej opatrunkowej. Swój sekret Kim zdradziła ostatnio na swoim profilu, choć my pamiętamy, że ten trik zaprezentowała już jakiś czas temu, nazywając go “swoim sekretem na dekolt z czerwonego dywanu”.

Metoda proponowana przez Kim Kardashian jest skuteczna, uniwersalna, ale przede wszystkim bardzo tania. Taką taśmę można kupić właściwie wszędzie i przyciąć sobie samemu tak, aby pasowała do każdego rozmiaru biustu i typu sylwetki. Ważnym atutem tej metody jest również  fakt, że jest ona bezpieczna.

Jak widać Kim Kardashian pokochała swoje taśmy, którymi właściwie zastąpiła tradycyjny biustonosz!

Teraz i wy możecie być jak Kim Kardashian!

Kim Kardashian ponownie poniosło! W uniesieniu macierzyńskiego szczęścia pokazała się nago!

Khloe Kardashian totalnie poniosło! Zobaczcie jaki prezent wręczyła maleńkiej Chicago

Kim Kardashian w wybornej formie! Tym razem atakuje internet swoimi wielkimi pośladkami! Jest moc!


Czy lubisz Kim Kardashian?

×