Szukaj

Kim Kardashian ucina spekulacje na temat rozwodu z Kanye Westem. Po tej publikacji już nie ma wątpliwości

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West przechodzili ostatnio ciężkie chwile. Ich związek został wystawiony na próbę. Czy zdali egzamin i jednak nie będzie rozwodu, który przewidywały tabloidy na całym świecie? Post celebrytki rozwiewa wątpliwości.

Kim Kardashian na swoim Instagramie opublikowała post, którym odpowiada na wszelkie spekulacje na temat ewentualnego rozwodu z Kanye Westem, spowodowanego kryzysem, wywołanym nawrotem choroby rapera. Co opublikowała najsłynniejszą z Kardashianek?

Kim Kardashian opublikowała zdjęcie z rodziną

Nad związkiem Kim i Kanye pojawiły się czarne chmury za sprawą nawrotu choroby rapera. Niedawno w serii niekontrolowanych tweetów ujawnił, że powstrzymał żonę przed aborcją, gdy spodziewała się ich pierwszego dziecka, North. Mówił, że chce się z nią rozwieść, bo miała romans z Meek Millem, a najbardziej musiało zaboleć jego żonę, kiedy głosił, że razem z Kris Jenner, próbuje go ubezwłasnowolnić. Szybko ze swoich słów się wycofał i wydał oficjalne oświadczenie.

Pragnę przeprosić moją żonę Kim za upublicznienie czegoś, co było prywatną sprawą. Nie chroniłem jej tak, jak ona chroni mnie. Kim, wiem, że Cię zraniłem. Proszę, wybacz mi. Dziękuję, że zawsze przy mnie jesteś – napisał skruszony.

Tabloidy podawały, że podjął próbę ratowania związku. Zresztą po serii wybryków męża sama Kim tłumaczyła go na swoim Instagramie w obszernym oświadczeniu, w którym opisała, jak ciężko się żyje z osobą, która cierpi na chorobe dwubiegunową.

Praca nad związkiem najwyraźniej przyniosła rezultaty. Kim opublikowała na Instagramie rodzinną fotografię, na której pozuje z roześmianym mężem, najstarszą córką North i synem Saint’em.

Wszyscy ubrani są w podobne kolorystycznie stylizacje. Ona, jak przystało na twórczynię makijażowego imperium była w pełnym make-upie i jak zwykle miała idealnie ułożone włosy. Kanye szczerze się uśmiechał, tak samo jak ich córka North. Cała rodzina wyglądała na zrelaksowaną i szczęśliwą. Po kryzysie najwyraźniej już nie ma śladu. Kardashianka i raper przetrwali kolejną próbę swojego związku, a doniesienia o rozwodzie można włożyć między bajki.

View this post on Instagram

😘

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Kim Kardashian na rodzinnej fotografii

Kim Kardashian na rodzinnej fotografii

True i Psalm West - dzieci Kim Kardashian West i Kanye West

True i Psalm West - dzieci Kim Kardashian West i Kanye West

North i Chicago West - córki Kim Kardashian West i Kanye West

North i Chicago West - córki Kim Kardashian West i Kanye West

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×